PRIMA Equipment

 Испорака
 Царинење
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
https://used.primaequipment.eu
Работно време
09:00-16:30 Пон - Пет
Локација
Холандија, Hardenberg
Noorwegenweg 6,7772 TB Hardenberg,The Netherlands
Лица за контакт
Jethran Roeten
Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
Fuchs MHL 320 F  - справувач со отпад/ индустрија
 15
159 000 EUR

Справувач со отпад/ индустрија

2018
2 341 ч
127 hp

Онлајн: 22час 58мин

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg (óf verhuur), Niederlande

Идентификација 17229

Atlas 350 MH  - справувач со отпад/ индустрија
 20
Прашајте за цена

Справувач со отпад/ индустрија

2011
10 100 ч
222 hp

Онлајн: 22час 58мин

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Идентификација 17272

ATC 100 -Asphalt Thermo Container/Pothole fill machine  - машина за асфалт
 16
18 500 EUR

Машина за асфалт

2009
4 900 ч

Онлајн: 6ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Идентификација 17220

Hyundai Robex 380 LC-9 SLR  - багер гасеничар
 20
56 500 EUR

Багер гасеничар

2012
12 864 ч
270 hp

Онлајн: 12ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Идентификација 17200

Lindner Urraco 75D Powerline  - дробилка
 20
149 000 EUR

Дробилка

2013
4 900 ч

Онлајн: 18ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Идентификација 17172

Hyundai Robex 250 LC-9  - багер гасеничар
 20
59 500 EUR

Багер гасеничар

2012
8 264 ч
183 hp

Онлајн: 27ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Идентификација 17186

Hyundai HX140 L  - багер гасеничар
 20
54 900 EUR

Багер гасеничар

2018
6 333 ч
116 hp

Онлајн: 28ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg (óf verhuur), Niederlande

Идентификација 17208

Vermeer TG5000 Tub Grinder  - дробилка
 14
124 500 EUR

Дробилка

2011
3 950 ч

Онлајн: 1мес 2ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Идентификација 21106

Fuchs MHL 331 E  - справувач со отпад/ индустрија
 20
105 900 EUR

Справувач со отпад/ индустрија

2015
11 527 ч

Онлајн: 1мес 3ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg (óf verhuur), Niederlande

Идентификација 17084

‏ Redox CO0220/1 Conveyor Belt 650mm x 8500mm  - градежна опрема
 2
8 500 EUR

Градежна опрема

2013

Онлајн: 1мес 5ден

PRIMA Equipment

10

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Идентификација 17266

Прикажи ги сите понуди (54)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до PRIMA Equipment
Вашата порака е испратена.