PREVIERO AUTOCARRI SRL
Повеќе од 1 година со Truck1

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Телефони
Веб-страница
www.previeroautocarri.com
Работно време
08:30-18:00 Пон - Пет
08:30-12:00 Саб
Локација
Италија, Castel D'azzano
VIA G VERDI 25 37060 CASTEL D'AZZANO VR
Лица за контакт
Последни понуди
 Iveco - EUROCARGO 160E28 - камион со церада
 6
Прашајте за цена

Камион со церада

2011
400 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 120E22 - камион со церада
 5
Прашајте за цена

Камион со церада

2012
285 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 120E18 - камион со церада
 3
Прашајте за цена

Камион со церада

2003
500 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 180EL28 - камион со церада
 5
Прашајте за цена

Камион со церада

2010
342 000 km

Онлајн: 8ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Renault - MIDLUM 220 DXI - камион ладилник
 6
Прашајте за цена

Камион ладилник

2008
890 000 km

Онлајн: 11ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - DAILY35C15 - камион со церада
 5
Прашајте за цена

Камион со церада

2012
212 000 km

Онлајн: 11ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 75E19 - камион сандучар
Прашајте за цена

Камион сандучар

2014
80 000 km

Онлајн: 15ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

IVECO EUROCARGO 75E19 - камион сандучар
 5
27 500 EUR

Камион сандучар

2014
80 000 km
190 hp

Онлајн: 17ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, VIA G VERDI 25 37060 CASTEL D'AZZANO VR

 Iveco - DAILY 35C13 - камион со церада
 4
Прашајте за цена

Камион со церада

2012
200 000 km

Онлајн: 18ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

 Iveco - EUROCARGO 120E18 - камион со церада
 4
Прашајте за цена

Камион со церада

2011
200 000 km

Онлајн: 5мес 1ден

PREVIERO AUTOCARRI SRL

Италија, Castel D'azzano

Прикажи ги сите понуди (12)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до PREVIERO AUTOCARRI SRL
Вашата порака е испратена.