Poulsen Biler Aps

Телефони
Веб-страница
https://www.poulsenbiler.com/
Работно време
08:00-17:30 Пон - Пет
Локација
Данска, Padborg
Vrøndingvej 8A, 8700 Horsens, Danmark
Лица за контакт
Poulsen Biler ApS
Deutsch, Dansk, English
Последни понуди
Volvo FH460 6x2 Pusher crane - камион влекач
 20
117 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
79 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 5час 39мин

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 10205-161

Hangler 2-axle 20.000kg - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 14
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

Ново
2020
2-оски

Онлајн: 12ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 4193

Volvo FH540 6x2 3000mm - камион влекач
 15
30 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
706 000 km
6x2
540 hp

Онлајн: 15ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 10211-13

Volvo FH500 6x2 3000mm - камион влекач
 14
22 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
755 000 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 17 105 kg

Онлајн: 22ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 10200-158

DAF DAF XF460 6x2/4 Twensteer - камион влекач
 15
50 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
428 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 22ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 10209-3

Scania R500 - камион влекач
 16
9 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2007
1 183 000 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 17 200 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 22ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Denmark

Идентификација 9976-21

Huffermann 2-axle for container - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 15
17 500 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

2018
2-оски

Онлајн: 26ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 4190

Volvo FH 540 HORSETRUCK - камион за добиток
 15
310 000 EUR
Нето цена

Камион за добиток

2020
2 000 km
6x2
540 hp
Корисна носивост: 7 550 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 29ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Horsens

Идентификација JK Horsetruck

Fiat Ducato Horsetruck - камион за добиток
 16
39 500 EUR
Нето цена

Камион за добиток

2016
74 000 km
180 hp

Онлајн: 1мес 6ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Horsens

Идентификација Interhorse

Volvo FH420 - камион влекач
 13
25 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
496 000 km
4x2
420 hp

Онлајн: 1мес 11ден

Poulsen Biler Aps

14

Данска, Padborg

Идентификација 9827-52

Прикажи ги сите понуди (105)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Poulsen Biler Aps
Вашата порака е испратена.