Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

 Испорака
Телефони
Веб-страница
https://www.jdvanpijkeren.nl/
Работно време
07:30-17:30 Пон - Пет
Локација
Холандија, IJsselmuiden
Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands
Последни понуди
Utilev UT20PTE triplex4.8m sideshift TUV! 1160uur accu86%! - преден вилушкар со три тркала
 15
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2015
Електро
1 160 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 5ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands

HYSTER H5.00XM 5t Perkins diesel 3x hydrauliek - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2005
Дизел
7 107 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 8ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands

UniCarriers AG1N1L18Q 1.8t triplex 5.5m sideshift 4141uur TUV! - преден вилушкар со три тркала
 16
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2014
Електро
4 141 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 8ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands

HYSTER RP2.0 2 tons electro pallettruck accu 2-2019! - вилушкар за палети
 13
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2012
Електро
Висина на кревање: 200 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, IJsselmuiden

Linde E18 386 triplex freelift sideshift! - преден вилушкар со три тркала
 15
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2007
Електро
14 778 ч
Висина на кревање: 4 650 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 19ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, IJsselmuiden

LINDE E16-02 EVO triplex 5.2m sideshift 7922 uur 2014! - преден вилушкар со три тркала
 17
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2014
Електро
7 922 ч
Висина на кревање: 5 200 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, IJsselmuiden

TCM FGE25-E1 freelift sideshift 5x hydrauliek 4759uur! - преден вилушкар со четири тркала
 13
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
ТНГ
4 759 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, IJsselmuiden

HYSTER H3.20XML 3.2t Perkins diesel triplex + 4x hydrauliek! - преден вилушкар со четири тркала
 12
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2001
Дизел
14 455 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 3 200 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Холандија, IJsselmuiden

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Handelsonderneming J.D. van Pijkeren
Вашата порака е испратена.