Handelsonderneming pieper
За продавачотПогледнете мапаПонуди (34)

Handelsonderneming pieper

phone_iphoneТелефони+31 619588...
location_onЛокацијаNetherlands, Putten
Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
languageВеб-страницаhttps://www.handelsondernemingpieper.nl/
checkАктивностиЛизинг, Аукција, Испорака, Сопствено производство, Поправка и услуга
access_timeРаботно време08:00-18:00 Пон - Пет
08:00-13:00 Саб
Локално време на дилерот — 04:46

Лица за контакт

Aalt Pieper

Aalt Pieper

Deutsch, English, Nederlands

+31 619588...

Испратете порака до Handelsonderneming pieper


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Мини багер WCM Chefo
4
Мини багер
WCM Chefo
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2021
Машински часови: 1 ч
Нето тежина: 885 kg
Излезна моќност: 9 hp
4 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 31ден
Багер гасеничар WCM Chefo
4
Багер гасеничар
WCM Chefo
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2021
Машински часови: 1 ч
Нето тежина: 885 kg
Излезна моќност: 11 hp
4 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 6ден
Брза спојка за багер  CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine
2
Брза спојка за багер
CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
50  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 11ден
Опрема за работилница  80 ton truck krik
8
Опрема за работилница
80 ton truck krik
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2020
460  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 13ден
Брана  Euro jib hijsbok
17
Брана
Euro jib hijsbok
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2020
900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 25ден
Мини багер WCM CTX8010
11
Мини багер
WCM CTX8010
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2020
Машински часови: 3 ч
Нето тежина: 1000 kg
Корисна носивост: 500 kg
Излезна моќност: 7 hp
5 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 31ден
Утоварувач со тркала WCM HQ180
15
Утоварувач со тркала
WCM HQ180
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2020
Машински часови: 7 ч
Нето тежина: 2000 kg
Корисна носивост: 800 kg
Излезна моќност: 25 hp
13 900  EUR
Онлајн: 3мес 31ден
Машински алат  New slangenpers
6
Машински алат
New slangenpers
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
2 100  EUR
Онлајн: 3мес 31ден
Вилушка за вилушкар  New WCM pallet drager
5
Вилушка за вилушкар
New WCM pallet drager
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2020
650  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 31ден
Утоварувач со тркала WCM HQ180
15
Утоварувач со тркала
WCM HQ180
Handelsonderneming pieper
Холандија
Ново
Година на производство: 2020
Машински часови: 7 ч
Нето тежина: 2000 kg
Корисна носивост: 800 kg
Излезна моќност: 25 hp
13 900  EUR
Онлајн: 3мес 31ден
Резултати пронајдени: 34
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.