Handelsonderneming pieper од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Handelsonderneming pieper

Активности
Лизинг, Аукција, Испорака, Сопствено производство, Поправка и услуга
Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Putten
Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Погледнете мапа
Работно време
08:00-18:00Пон - Пет
08:00-13:00Саб
Локално време на дилерот:04:29
Лица за контакт
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
4.0
Осврти: 7
Извор: Google Maps
Последни понуди
New Fem - Вилушка: слика 1
New Fem - Вилушка: слика 2

New Fem

Ново2020
Холандија
Објавено: 15ден

180EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 11 071 MKD
 • ≈ 190 USD
star
Ново2020
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Опрема за ракување со материјали: слика 1
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Опрема за ракување со материјали: слика 2
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Опрема за ракување со материјали: слика 3
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Опрема за ракување со материјали: слика 4
New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp - Опрема за ракување со материјали: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp

Ново
Холандија
Објавено: 15ден

11 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 676 574 MKD
 • ≈ 11 621 USD
star
Ново
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
COM - Градежна опрема: слика 1
COM - Градежна опрема: слика 2
COM - Градежна опрема: слика 3
COM - Градежна опрема: слика 4
COM - Градежна опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

COM

3000 kg
Холандија
Објавено: 1мес 6ден

375EUR

 • ≈ 23 065 MKD
 • ≈ 396 USD
star
3000 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Carter CT12 - Мини багер: слика 1
Carter CT12 - Мини багер: слика 2
Carter CT12 - Мини багер: слика 3
Carter CT12 - Мини багер: слика 4
Carter CT12 - Мини багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (31)

Carter CT12

Ново20233 ч1200 kg300 kg14 hp
Холандија
Објавено: 1мес 27ден

9 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 565 862 MKD
 • ≈ 9 719 USD
star
Ново20233 ч1200 kg300 kg14 hp
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 1
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 2
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 3
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 4
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

WCM TL2

Ново20227 ч2000 kg600 kg25 hp
Холандија, Putten
Објавено: 1мес 27ден

16 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 984 108 MKD
 • ≈ 16 904 USD
star
Ново20227 ч2000 kg600 kg25 hp
Холандија, Putten
emailКонтактирајте го продавачот
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 1
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 2
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 3
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 4
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

WCM TL2

Ново20227 ч2000 kg600 kg25 hp
Холандија, Putten
Објавено: 1мес 27ден

16 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 984 108 MKD
 • ≈ 16 904 USD
star
Ново20227 ч2000 kg600 kg25 hp
Холандија, Putten
emailКонтактирајте го продавачот
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 1
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 2
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 3
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 4
WCM TL2 - Натоварувач на тркала: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

WCM TL2

Ново20227 ч2000 kg600 kg25 hp
Холандија, Putten
Објавено: 1мес 27ден

16 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 984 108 MKD
 • ≈ 16 904 USD
star
Ново20227 ч2000 kg600 kg25 hp
Холандија, Putten
emailКонтактирајте го продавачот
WCM MD800 - Мини истоварувач: слика 1
WCM MD800 - Мини истоварувач: слика 2
WCM MD800 - Мини истоварувач: слика 3
WCM MD800 - Мини истоварувач: слика 4
WCM MD800 - Мини истоварувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

WCM MD800

20221 ч12 hp
Холандија, Putten
Објавено: 1мес 27ден

5 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 319 835 MKD
 • ≈ 5 493 USD
star
20221 ч12 hp
Холандија, Putten
emailКонтактирајте го продавачот
CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine - Брза спојка за Багер: слика 1
CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine - Брза спојка за Багер: слика 2

CW / DCW / XCW snelwissel aanlasoren voor de graafmachine

Ново
Холандија
Објавено: 1мес 27ден

50EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 075 MKD
 • ≈ 52 USD
star
Ново
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Euro jib hijsbok - Брана: слика 1
Euro jib hijsbok - Брана: слика 2
Euro jib hijsbok - Брана: слика 3
Euro jib hijsbok - Брана: слика 4
Euro jib hijsbok - Брана: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

Euro jib hijsbok

Ново2020
Холандија
Објавено: 1мес 27ден

900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 55 356 MKD
 • ≈ 950 USD
star
Ново2020
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(33)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.