Опрема за ракување со материјали - Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb, 2 реклами, Опрема за ракување со материјали за продажба - ТНГ
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb - Опрема за ракување со материјали - ТНГ

2
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
ТНГ
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 1
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 2
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 3
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 4
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber

Плински вилушкар
2003ТНГ16393 чВисина на кревање: 3380 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 2мес 20денБрој на оглас 23288

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD
2003ТНГ16393 чВисина на кревање: 3380 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 1
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 2
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 3
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 4
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (23)

HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS)

Вилушкар
1998ТНГ7942 чВисина на кревање: 3070 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 5мес 10денБрој на оглас 23282

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD
1998ТНГ7942 чВисина на кревање: 3070 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.