Опрема за ракување со материјали - Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb, 6 реклами, Опрема за ракување со материјали за продажба
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb - Опрема за ракување со материјали

6
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Moffett Mitnahmestapler M 2003 STM Allrad - Мобилен вилушкар: слика 1
Moffett Mitnahmestapler M 2003 STM Allrad - Мобилен вилушкар: слика 2
Moffett Mitnahmestapler M 2003 STM Allrad - Мобилен вилушкар: слика 3
Moffett Mitnahmestapler M 2003 STM Allrad - Мобилен вилушкар: слика 4
Moffett Mitnahmestapler M 2003 STM Allrad - Мобилен вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Moffett Mitnahmestapler M 2003 STM Allrad

Мобилен вилушкар
1998дизел529 чВисина на кревање: 3700 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 2денБрој на оглас 24063

4 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 295 309 MKD
 • ≈ 5 133 USD
1998дизел529 чВисина на кревање: 3700 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 1
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 2
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 3
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 4
LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber

Плински вилушкар
2003ТНГ16393 чВисина на кревање: 3380 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 1мес 25денБрој на оглас 23288

9 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 602 924 MKD
 • ≈ 10 480 USD
2003ТНГ16393 чВисина на кревање: 3380 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 1
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 2
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 3
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 4
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (23)

HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS)

Вилушкар
1998ТНГ7942 чВисина на кревање: 3070 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 4мес 15денБрој на оглас 23282

9 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 602 924 MKD
 • ≈ 10 480 USD
1998ТНГ7942 чВисина на кревање: 3070 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
Pfaff Gabelhubwagen HU 25-115 TS Silverline 2,5 t. - Вилушкар за палети: слика 1
Pfaff Gabelhubwagen HU 25-115 TS Silverline 2,5 t. - Вилушкар за палети: слика 2
Pfaff Gabelhubwagen HU 25-115 TS Silverline 2,5 t. - Вилушкар за палети: слика 3
Pfaff Gabelhubwagen HU 25-115 TS Silverline 2,5 t. - Вилушкар за палети: слика 4
Pfaff Gabelhubwagen HU 25-115 TS Silverline 2,5 t. - Вилушкар за палети: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Pfaff Gabelhubwagen HU 25-115 TS Silverline 2,5 t.

Вилушкар за палети
Висина на кревање: 115 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 1год 1месБрој на оглас 22176

290EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 17 841 MKD
 • ≈ 310 USD
Висина на кревање: 115 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS - Вилушкар за палети: слика 1
Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS - Вилушкар за палети: слика 2
Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS - Вилушкар за палети: слика 3
Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS - Вилушкар за палети: слика 4
Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS - Вилушкар за палети: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS

Вилушкар за палети
Висина на кревање: 115 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 1год 1месБрој на оглас 22177

250EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 15 380 MKD
 • ≈ 267 USD
Висина на кревање: 115 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
JUNGHEINRICH Gabelstapler DFG 425 - Дизел вилушкар: слика 1
JUNGHEINRICH Gabelstapler DFG 425 - Дизел вилушкар: слика 2
JUNGHEINRICH Gabelstapler DFG 425 - Дизел вилушкар: слика 3
JUNGHEINRICH Gabelstapler DFG 425 - Дизел вилушкар: слика 4
JUNGHEINRICH Gabelstapler DFG 425 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

JUNGHEINRICH Gabelstapler DFG 425

Дизел вилушкар
дизел3008 чВисина на кревање: 4000 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Објавено: 1год 3месБрој на оглас 22272

16 600EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 021 280 MKD
 • ≈ 17 753 USD
дизел3008 чВисина на кревање: 4000 mm
Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.