Palm Truck AB

Веб-страница
http://www.palmtruck.se/
Локација
Шведска, Trelleborg
Persåkersvägen 6 231 62 Trelleborg, Sweden
Последни понуди
Mercedes-Benz 2545 - EURO 6  - камион ладилник
 20
33 424 EUR

Камион ладилник

2015
787 522 km
6x2
450 hp
Корисна носивост: 13 350 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 8час 47мин

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Skåp Norfrig Krone med Kylaggregat och bakgavellif  - заменски сандак/ кутија
 10
2 387 EUR

Заменски сандак/ кутија за камион

2012

Онлајн: 8час 48мин

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Lambert LVFS3E  - полуприколка ладилник
 9
3 677 EUR

Полуприколка ладилник

2001
13-оски
Корисна носивост: 30 620 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8час 48мин

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Scania R520LA4X2MNB EURO 6  - камион влекач
 15
37 244 EUR

Камион влекач

2014
422 829 km
4x2
520 hp
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 8час 48мин

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Volvo FH 6*2 Euro 5  - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 13
21 964 EUR

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2014
1 127 894 km
6x2
453 hp
Корисна носивост: 12 800 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Schmitz SK024  - полуприколка ладилник
 5
1 767 EUR

Полуприколка ладилник

2000
12-оски
Корисна носивост: 29 540 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Volvo FH 6*2 - 500 Euro 6  - камион ладилник
 15
Прашајте за цена

Камион ладилник

2014
918 177 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 12 660 kg
Бруто тежина: 27 500 kg

Онлајн: 2ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Volvo FH 6*2 - 500 EURO 6  - камион ладилник
 15
Прашајте за цена

Камион ладилник

2014
1 034 209 km
6x2
500 hp
Корисна носивост: 12 660 kg
Бруто тежина: 27 500 kg

Онлајн: 2ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Mercedes-Benz 2536 L  - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 12
10 505 EUR

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2007
526 009 km
6x2
360 hp
Корисна носивост: 14 570 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 8ден

Palm Truck AB

Шведска, Trelleborg

Löst skåp SKAB 2013  - заменски сандак/ кутија
 6
Прашајте за цена

Заменски сандак/ кутија за камион

2013

Онлајн: 29ден

Palm Truck AB

Шведска, Trelleborg

Прикажи ги сите понуди (133)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Palm Truck AB
Вашата порака е испратена.