OPOLTRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ од Полска, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

OPOLTRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Веб-страница на компанијата
Локација
Полска, Ochodze
OCHODZE, DĘBOWA 7, 46-070 KOMPRACHCICE,POLAND
Полска
Osiedle 28, 46060 Proszkow
Погледнете мапа
Работно време
08:00-16:00Пон - Пет
09:00-14:00Саб
Локално време на дилерот:11:09
Лица за контакт
Adrian
English, Polski
Rafal
English, Polski

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
4.6
Осврти: 5
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
WABCO ABS SENSOR / CZUJNIK ABS L = 2595mm 4410322910 - Сензор за Камион: слика 1
WABCO ABS SENSOR / CZUJNIK ABS L = 2595mm 4410322910 - Сензор за Камион: слика 2
WABCO ABS SENSOR / CZUJNIK ABS L = 2595mm 4410322910 - Сензор за Камион: слика 3
НовоОЕМ замена: 81271206189, 1529008, 40545, 05.42.093 ,0542093, 3.37156, 337156, 81.27120.6189 , 75742, 50376, 096.388 ,096388, 30433, WG1441701, 2261151,
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
MAN Injector/wtryskiwacz 51101009125 - Инјектор за Камион: слика 1
MAN Injector/wtryskiwacz 51101009125 - Инјектор за Камион: слика 2
MAN Injector/wtryskiwacz 51101009125 - Инјектор за Камион: слика 3
НовоОЕМ замена: Bosch: 0 445 120 030, 0445120030, 0445120218, 0 986 435 517, 0986435517, DT Spare Parts 3.20040, 320040, MAN 51.10100.6032, 51.10100-6032, 51101006032, MAN 51.10100.6035, 51.10100-6035, 51101006035, MAN 51.10100.6048, 51.10100-6048, 51101006048, MAN 51.10100.6125, 51.10100-6125, 51101006125, MAN 51.10100.9125, 51.10100-9125, 51101009125, DINEX 4IT018-RX, 4IT018RX, CEVAM 810537, REMANTE 002-003-001374R, 002003001374R, AUGER 107974, SAMPA 027.015, 027015, ALANKO 11970399, WILMINK GROUP WG2281978, WG2312402, RIDEX 3902I0367R, MEC-DIESEL 342103,
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
MERITOR SIŁOWNIK BLOKADY OSI SKRĘTNEJ 21212490 - Оска и делови за Камион: слика 1
MERITOR SIŁOWNIK BLOKADY OSI SKRĘTNEJ 21212490 - Оска и делови за Камион: слика 2
MERITOR SIŁOWNIK BLOKADY OSI SKRĘTNEJ 21212490 - Оска и делови за Камион: слика 3
НовоОЕМ замена: 21212490
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
LUK Fuel pump for DAF / Pompa paliwa do DAF 542055510 - Пумпа за гориво за Камион: слика 1
LUK Fuel pump for DAF / Pompa paliwa do DAF 542055510 - Пумпа за гориво за Камион: слика 2
LUK Fuel pump for DAF / Pompa paliwa do DAF 542055510 - Пумпа за гориво за Камион: слика 3
НовоОЕМ замена: LH2110165T, 1439549, 0683694, 143 9549, 683694, ZG105020008, ZG103370008, 542 0489 10, 542048910, 82-00074-SX, 8200074SX , CSP65105GS
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
EMITEC ADBLUE PUMP / POMPA ADBLUE 5273338 - Издувен систем за Камион: слика 1
EMITEC ADBLUE PUMP / POMPA ADBLUE 5273338 - Издувен систем за Камион: слика 2
EMITEC ADBLUE PUMP / POMPA ADBLUE 5273338 - Издувен систем за Камион: слика 3

Издувен систем за Камион EMITEC ADBLUE PUMP / POMPA ADBLUE 5273338

НовоОЕМ замена: A034J233,5273338_527333800, 527333800NX, 527333800RX, Auger AUG87887, DT 5.45443, 0120390069BP, 89140010250, BAP001, ZY-AD20006, 1705244, J-40643, 1409391
Полска, Ochodze
Објавено: 21час 35мин

414EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 25 467 MKD
 • ≈ 448 USD
НовоОЕМ замена: A034J233,5273338_527333800, 527333800NX, 527333800RX, Auger AUG87887, DT 5.45443, 0120390069BP, 89140010250, BAP001, ZY-AD20006, 1705244, J-40643, 1409391
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
SCANIA TURBO MANI / KOLEKTOR WYDECHOWY 1850824 - Турбо за Камион: слика 1
SCANIA TURBO MANI / KOLEKTOR WYDECHOWY 1850824 - Турбо за Камион: слика 2
SCANIA TURBO MANI / KOLEKTOR WYDECHOWY 1850824 - Турбо за Камион: слика 3

Турбо за Камион SCANIA TURBO MANI / KOLEKTOR WYDECHOWY 1850824

НовоОЕМ замена: 1850824
Полска, Ochodze
Објавено: 21час 36мин

652EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 40 108 MKD
 • ≈ 705 USD
НовоОЕМ замена: 1850824
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
MERCEDES Disc Brake calipers / Zaciski hamulcowe A0044209783 - Кочна вилица за Камион: слика 1
MERCEDES Disc Brake calipers / Zaciski hamulcowe A0044209783 - Кочна вилица за Камион: слика 2

Кочна вилица за Камион MERCEDES Disc Brake calipers / Zaciski hamulcowe A0044209783

НовоОЕМ замена: BCZ5151E, 004 420 71 83, A 004 420 97 83, 004 420 71 83 80, 004 420 97 83, A 004 420 71 83, A 004 420 71 83 80, 0044207183, A0044209783, 004420718380, 0044209783, A0044207183, A004420718380,82087,091.039,091039
Полска, Ochodze
Објавено: 21час 36мин

1 177EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 72 403 MKD
 • ≈ 1 273 USD
НовоОЕМ замена: BCZ5151E, 004 420 71 83, A 004 420 97 83, 004 420 71 83 80, 004 420 97 83, A 004 420 71 83, A 004 420 71 83 80, 0044207183, A0044209783, 004420718380, 0044209783, A0044207183, A004420718380,82087,091.039,091039
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
MTU PIERŚCIEŃ PROWADZĄCY MTU 5500330652 - Мотор и делови за Камион: слика 1
MTU PIERŚCIEŃ PROWADZĄCY MTU 5500330652 - Мотор и делови за Камион: слика 2
MTU PIERŚCIEŃ PROWADZĄCY MTU 5500330652 - Мотор и делови за Камион: слика 3

Мотор и делови за Камион MTU PIERŚCIEŃ PROWADZĄCY MTU 5500330652

НовоОЕМ замена: 5500330652
Полска, Ochodze
Објавено: 21час 36мин

3 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 196 850 MKD
 • ≈ 3 463 USD
НовоОЕМ замена: 5500330652
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
MAN Screw / Śruba M20*1,5*63 81455010197 - Завртка за тркало за Камион: слика 1
MAN Screw / Śruba M20*1,5*63 81455010197 - Завртка за тркало за Камион: слика 2

Завртка за тркало за Камион MAN Screw / Śruba M20*1,5*63 81455010197

НовоОЕМ замена: 81.45501.0197, 81.45501-0197, old:81455010147, 81.45501.0147, 81.45501-0147
Полска, Ochodze
Објавено: 7ден

10,46EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 615,15 MKD
 • ≈ 10,82 USD
НовоОЕМ замена: 81.45501.0197, 81.45501-0197, old:81455010147, 81.45501.0147, 81.45501-0147
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
MAN Engine oil filter element with gasket / Filtr oleju (wkład filtra) 51055040122 - Филтер за масло за Камион: слика 1
MAN Engine oil filter element with gasket / Filtr oleju (wkład filtra) 51055040122 - Филтер за масло за Камион: слика 2
MAN Engine oil filter element with gasket / Filtr oleju (wkład filtra) 51055040122 - Филтер за масло за Камион: слика 3

Филтер за масло за Камион MAN Engine oil filter element with gasket / Filtr oleju (wkład filtra) 51055040122

НовоОЕМ замена: 00 1991 000 0,00 1991 000 1,1526363,1533857,1534383,2 931 522,2 931 708,2 931 709,4 900 249,4 903 559,4 9002 49EC,11110427,51.05504.0107,51.05504.0108,51.05504.0122,2596171C91,74 20 796 782,74 20 998 807,74 20 998 809,200V055040108,51055040107,20796785,20998807,21040164,2931709,2V5 115 466, 51.05504-0108,51055040108,51.05504-0122, 51055040122, F026407051, HU1390X, LF17056, P550820, OX425DECO, E422HD86, F026407220, LF16351, 20998807, 92093E,022.372-01,02237201, OX426D, HU13125X, 51055040107
Полска, Ochodze
Објавено: 7ден

12,53EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 738,18 MKD
 • ≈ 12,98 USD
НовоОЕМ замена: 00 1991 000 0,00 1991 000 1,1526363,1533857,1534383,2 931 522,2 931 708,2 931 709,4 900 249,4 903 559,4 9002 49EC,11110427,51.05504.0107,51.05504.0108,51.05504.0122,2596171C91,74 20 796 782,74 20 998 807,74 20 998 809,200V055040108,51055040107,20796785,20998807,21040164,2931709,2V5 115 466, 51.05504-0108,51055040108,51.05504-0122, 51055040122, F026407051, HU1390X, LF17056, P550820, OX425DECO, E422HD86, F026407220, LF16351, 20998807, 92093E,022.372-01,02237201, OX426D, HU13125X, 51055040107
Полска, Ochodze
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(386)
t1 test dealer - OPOLTRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.