Martin Oberfalcer TIRBAZAR

Телефони
Веб-страница
www.tirbazar.cz
Работно време
08:30-17:00 Пон - Пет
08:00-13:00 Саб
Локација
Чешка република, Stránčice
Všechromy 46, CZ-25163 Strančice, Czech Republic
Последни понуди
STAS S300CX 60m3 - кипер полуприколка
 11
16 755 EUR
Нето цена

Кипер полуприколка

2011
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 5ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

RENAULT T 480, Euro6, hydraulika - камион влекач
 20
20 563 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
410 807 km
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 5ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

DAF XF 510 EURO 6 - камион влекач
 10
57 083 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
250 608 km
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 8ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

DAF XF 510 EURO 6 - камион влекач
 11
41 508 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
299 863 km
4x2
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 8ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

 SCANIA převodovka GR 900 r - менувач на брзини
 1
Прашајте за цена

Менувач на брзини за камион

1999
За модели: SCANIA převodovka GR 900 r

Онлајн: 8ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

DAF XF 510 EURO 6 ADR hydraulik - камион влекач
 11
68 164 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
89 000 km
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 8ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

FLIEGL SDS 350 lowdeck - полуприколка со церада
 11
10 662 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2014
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

 Ostatní ovladače - контролна табла
 1
Прашајте за цена

Контролна табла за камион

За модели: Ostatní ovladače

Онлајн: 8ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

MAN TGA 18.400 E5 + Schmitz ZWF 1 - камион со церада
 20
8 568 EUR
Нето цена

Камион со церада

2007
1 208 804 km
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 10ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

IVECO AS 440S48 ADR - камион влекач
 16
5 140 EUR
Нето цена

Камион влекач

2005
984 769 km
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 12ден

Martin Oberfalcer TIRBAZAR

6

Чешка република, Strančice

Прикажи ги сите понуди (114)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Martin Oberfalcer TIRBAZAR
Вашата порака е испратена.