NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung
NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung
Повеќе од 5 години со Truck1

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Телефони
Веб-страница
http://www.nov-volkach.de
Локација
Германија, Volkach
Schubertstr. 3 DE-97332 Volkach Germany
Последни понуди
Setra S 415 LE - градски автобус
 11
129 000 EUR
Нето цена

Градски автобус

2015
423 000 km
Број на седишта: 42

Онлајн: 21ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Iveco TX 9 - минибус
 12
30 900 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2013
230 000 km
Број на седишта: 27

Онлајн: 1мес 2ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Jaguar XF 2.2 L Diesel - автомобил
 6
18 700 EUR

Автомобил

2015
47 500 km

Онлајн: 1мес 2ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Setra S 515 HD - патнички вагон автобус
 4
135 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2014
431 350 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 1мес 30ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Mercedes-Benz Tourismo RHD - патнички вагон автобус
 7
149 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2016
222 260 km
Број на седишта: 48

Онлајн: 1мес 30ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Setra S315 NF. KLIMA - градски автобус
 9
7 500 EUR
Нето цена

Градски автобус

2004
920 000 km
Број на седишта: 47

Онлајн: 2мес 10ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Setra S415 LE Business - градски автобус
 10
132 000 EUR
Нето цена

Градски автобус

2016
95 000 km
Број на седишта: 46

Онлајн: 3мес 8ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Setra S416 GT-HD - патнички вагон автобус
 14
44 800 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2005
639 737 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 3мес 26ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Setra S 416 GT - патнички вагон автобус
 9
65 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2009
463 000 km
Број на седишта: 55

Онлајн: 3мес 26ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Mercedes-Benz Sprinter ProBus - минибус
 11
49 000 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2017
176 000 km
Број на седишта: 21

Онлајн: 4мес 6ден

NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung

Германија, Volkach

Прикажи ги сите понуди (16)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до NOV Omnibusse-Nutzfahrzeuge Vertrieb-Vermietung
Вашата порака е испратена.