NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
За продавачотПогледнете мапаПонуди (96)

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

phone_iphoneТелефони+44 151-92...
location_onЛокацијаUnited Kingdom, Liverpool
Bootle, Heysham Rd, Liverpool, Merseside L30 6UZ, United Kingdom
languageВеб-страницаwww.northwestforktrucks.com
access_timeРаботно време09:00-17:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 04:41

Испратете порака до NORTH WEST FORKTRUCKS LTD


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Вилушкар TCM FB25-7LB
4
Вилушкар
TCM FB25-7LB
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2007
Гориво: електро
Машински часови: 11000 ч
Висина на кревање: 5500 mm
Капцитет на кревање: 2500 kg
5 263  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар Doosan B20T-5
6
Вилушкар
Doosan B20T-5
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2010
Гориво: електро
Машински часови: 7000 ч
Висина на кревање: 6000 mm
Капцитет на кревање: 2000 kg
5 789  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар Upright AB38
1
Вилушкар
Upright AB38
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 1999
Гориво: електро
Капцитет на кревање: 215 kg
5 789  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар со подигнување Nissan UMS200DTFVRE725
3
Вилушкар со подигнување
Nissan UMS200DTFVRE725
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2012
Гориво: електро
Машински часови: 1568 ч
Висина на кревање: 7250 mm
Капцитет на кревање: 2000 kg
4 035  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар Toyota 62-7FDF20
6
Вилушкар
Toyota 62-7FDF20
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2005
Гориво: дизел
Машински часови: 9000 ч
Висина на кревање: 6000 mm
Капцитет на кревање: 2000 kg
6 433  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар Linde E14-02
6
Вилушкар
Linde E14-02
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2000
Гориво: електро
Машински часови: 9000 ч
Висина на кревање: 5000 mm
Капцитет на кревање: 1400 kg
3 450  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар Still RX60-25
6
Вилушкар
Still RX60-25
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2013
Гориво: електро
Машински часови: 13000 ч
Висина на кревање: 5120 mm
Капцитет на кревање: 2500 kg
5 848  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар Linde E14
6
Вилушкар
Linde E14
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 1998
Гориво: електро
Машински часови: 15000 ч
Висина на кревање: 5000 mm
Капцитет на кревање: 1400 kg
3 450  EUR
Онлајн: 1ден
Вилушкар Nissan U1D2A20LQ
3
Вилушкар
Nissan U1D2A20LQ
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2012
Гориво: ТНГ
Висина на кревање: 4000 mm
Капцитет на кревање: 2000 kg
4 035  EUR
Онлајн: 5ден
Вилушкар Linde H80D/900/03
6
Вилушкар
Linde H80D/900/03
NORTH WEST FORKTRUCKS LTD
Обединето Кралство
Година на производство: 2007
Гориво: дизел
Машински часови: 4000 ч
Висина на кревање: 5500 mm
Капцитет на кревање: 8000 kg
28 013  EUR
Онлајн: 5ден
Резултати пронајдени: 96
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.