NOLVES S.R.L.

Телефони
Веб-страница
https://www.nolves.com/
Работно време
08:30-18:00 Пон - Пет
08:30-12:30 Саб
Локација
Италија, Cazzago di Pianiga (VE)
Via Trentino Alto Adige, 10 - 30030 Cazzago di Pianiga (VE)
Nolves srl
Италија
Via Vassanelli, 25 - 37012 Bussolengo (VR)
Nolves Roma Srl
Италија
Via L. da Vinci, 66 - 00015 Monterotondo (RM)
Лица за контакт
Daniele Bariletti
English, Italiano
Последни понуди
JLG 600AJ - дигачка зглобна платформа
 15
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2007
3 830 ч
Нето тежина: 10 660 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 8ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација GD 402

JLG 510AJ - дигачка зглобна платформа
 12
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2007
4 700 ч
Нето тежина: 7 300 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 8ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација GD 400

JLG 660SJ - телескопска платформа
 12
Прашајте за цена

Телескопска платформа

2007
3 760 ч
Нето тежина: 13 150 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 8ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација GD 403

JLG 450AJ - дигачка зглобна платформа
 13
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2007
758 ч
Нето тежина: 7 400 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 8ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација GD 405

GEDA 200Z - додаток
 5
Прашајте за цена

Додаток за опрема за ракување со материјалот

2020

Онлајн: 12ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација Promozione di Ottobre

HAULOTTE HA 32PX - дигачка зглобна платформа
 18
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2007
5 312 ч
Нето тежина: 21 000 kg
Корисна носивост: 250 kg

Онлајн: 22ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација GD 381

NISSAN Cabstar 35.12 w/ PALFINGER P 240AXE - камион со подигачка кошница
 13
40 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2015
15 050 km
3 820 ч
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 26ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

HAULOTTE H 15SX - кревач ножица
 10
29 500 EUR

Кревач ножица

2016
844 ч
Нето тежина: 6 340 kg
Корисна носивост: 500 kg

Онлајн: 28ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација V1210 374

JLG 3246ES - кревач ножица
 10
7 500 EUR

Кревач ножица

2011
772 ч
Нето тежина: 2 870 kg
Корисна носивост: 320 kg

Онлајн: 28ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација V120 019

GEDA 500Z/ZP - вертикален јарболски подигнувач
 4
16 900 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2011
Нето тежина: 1 000 kg

Онлајн: 28ден

NOLVES S.R.L.

Италија, Pianiga VE

Идентификација PT 1

Прикажи ги сите понуди (37)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до NOLVES S.R.L.
Вашата порака е испратена.