Nieuwland Machines

Телефони
Веб-страница
www.nieuwlandmachines.nl
Локација
Холандија
Schuineslootweg 60 7777 RC Schuinesloot
Последни понуди
 Hyster H3.00 XM - вилушкар
 6
5 750 EUR

Вилушкар

2003
ТНГ
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 8час 52мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11605

 Hyster H7.00 XL - вилушкар
 6
11 750 EUR

Вилушкар

1996
Дизел
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 7 000 kg

Онлајн: 8час 52мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11555

 Hyster H5.50 XM - вилушкар
 4
7 000 EUR

Вилушкар

2003
ТНГ
Висина на кревање: 3 450 mm
Капцитет на кревање: 5 500 kg

Онлајн: 8час 52мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11589

 Toyota 8FBET15 - преден вилушкар со три тркала
 4
9 000 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2012
Електро
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 8час 53мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11446

 Hyster H5.5 FT - вилушкар
 7
14 000 EUR

Вилушкар

2013
Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 5 500 kg

Онлајн: 8час 53мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11458

 Nissan E002A25U - вилушкар
 6
5 500 EUR

Вилушкар

2000
Дизел
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8час 53мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11203

 Hyster H5.00 XL - вилушкар
 6
4 500 EUR

Вилушкар

1995
ТНГ
Висина на кревање: 3 990 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 8час 53мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  10961

 Nissan FGD02A32Q - вилушкар
 6
8 500 EUR

Вилушкар

2008
Дизел
Висина на кревање: 5 150 mm
Капцитет на кревање: 3 200 kg

Онлајн: 8час 53мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11786

 Hyster H3.00 XM - вилушкар
 6
6 500 EUR

Вилушкар

2001
Дизел
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 8час 53мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11728

 Hyster H4.00 XL - вилушкар
 4
4 000 EUR

Вилушкар

1998
ТНГ
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 8час 53мин

Nieuwland Machines

Холандија

Идентификација  11779

Прикажи ги сите понуди (59)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Nieuwland Machines
Вашата порака е испратена.