Netra Logistic e.K.

Телефони
Локација
Германија, Boppard
Seifenberg 12, 56154 Boppard Germany
Последни понуди
DAF XF 106.480 SC RETARDER KIPPHYDRAULIK - камион влекач
 10
35 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
180 088 km
4x2
483 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Schmitz Cargobull SCF LIFT/AUSZUG/2x20"/30"/40"45" - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
4 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2005
3-оски
Корисна носивост: 29 180 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Mercedes-Benz C 200 T Kompressor AHK NAVI - автомобил
 11
7 900 EUR

Автомобил

2008
129 172 km

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Mercedes-Benz G 63 AMG Edition 463 DESIGNIO CARBON 700PS - автомобил
 15
74 622 EUR
Нето цена

Автомобил

2017
75 899 km

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Mercedes-Benz C 180 T*AMG-LINE*LED*TOUCH-NAVI* - автомобил
 17
24 900 EUR

Автомобил

2018
40 420 km

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Volkswagen T5 Transporter Kasten LR*NAVI*DSG*4X4*SORTIMO* - минибус
 19
12 857 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2015
189 593 km
Број на седишта: 3

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Volkswagen CrossTouran*PANORAMA*AUTOMATIK*170PS* - автомобил
 14
11 850 EUR

Автомобил

2012
53 986 km

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Opel Tigra Twin Top Enjoy *Steuerkette Neu* - автомобил
 12
1 800 EUR

Автомобил

2005
107 545 km

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Audi Q5 2.0 TDI quattro*Bi-Xenon*NAVI*AHK - автомобил
 13
15 900 EUR

Автомобил

2012
107 995 km

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Volkswagen Golf VII Alltrack BMT 4M*PANO*KAMERA*8-Fach - автомобил
 17
14 300 EUR

Автомобил

2015
165 765 km

Онлајн: 9ден

Netra Logistic e.K.

Германија, Boppard

Прикажи ги сите понуди (11)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Netra Logistic e.K.
Вашата порака е испратена.