Laslo Truck од Унгарија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Laslo Truck

Активности
Лизинг, Испорака, Царинење
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Унгарија, Kalocsa
Hungary, Central Hungary, 1186. Budapest , Zádor utca 2.
Погледнете мапа
Работно време
08:30-16:30Пон - Пет
Локално време на дилерот:15:24
Лица за контакт
László Vörös
Deutsch, English, Hrvatski, Magyar, Srpski, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Најдобри понуди
IVECO Daily 70C18 Koffer + Tail lift - Камион сандучар: слика 1
IVECO Daily 70C18 Koffer + Tail lift - Камион сандучар: слика 2
IVECO Daily 70C18 Koffer + Tail lift - Камион сандучар: слика 3
IVECO Daily 70C18 Koffer + Tail lift - Камион сандучар: слика 4
IVECO Daily 70C18 Koffer + Tail lift - Камион сандучар: слика 5
201969400 km4x2Евро 6176 hpБруто тежина: 7200 kg
Унгарија
Контактирајте го продавачот
IVECO Daily Doka flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 1
IVECO Daily Doka flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 2
IVECO Daily Doka flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 3
IVECO Daily Doka flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 4
IVECO Daily Doka flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 5
201792000 kmдизел113 hpБруто тежина: 3500 kg
Унгарија
Контактирајте го продавачот
IVECO 4x4 TRAKKER 330 HIAB 111 B-3 EURO 5 KIPPER KRAN - Кипер, Камион со кран: слика 1
IVECO 4x4 TRAKKER 330 HIAB 111 B-3 EURO 5 KIPPER KRAN - Кипер, Камион со кран: слика 2
IVECO 4x4 TRAKKER 330 HIAB 111 B-3 EURO 5 KIPPER KRAN - Кипер, Камион со кран: слика 3
IVECO 4x4 TRAKKER 330 HIAB 111 B-3 EURO 5 KIPPER KRAN - Кипер, Камион со кран: слика 4
IVECO 4x4 TRAKKER 330 HIAB 111 B-3 EURO 5 KIPPER KRAN - Кипер, Камион со кран: слика 5
20084x4Евро 5Бруто тежина: 11900 kg
Унгарија
Контактирајте го продавачот
FIAT Ducato 2.3 Curtain side - Комбе со церада: слика 1
FIAT Ducato 2.3 Curtain side - Комбе со церада: слика 2
FIAT Ducato 2.3 Curtain side - Комбе со церада: слика 3
FIAT Ducato 2.3 Curtain side - Комбе со церада: слика 4
FIAT Ducato 2.3 Curtain side - Комбе со церада: слика 5
2019250000 kmдизел158 hpКорисна носивост: 1075 kgБруто тежина: 3500 kg
Унгарија
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Mercedes-Benz Sprinter 214 CDI Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 214 CDI Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 214 CDI Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 214 CDI Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 214 CDI Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz Sprinter 214 CDI Doka Flatbed

Комбе со отворен сандак
2017218600 kmдизелЕвро 6140 hpБруто тежина: 3190 kg
Унгарија, Budapest
Објавено: 7час 33минБрој на оглас KL087

17 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 076 650 MKD
 • ≈ 18 715 USD
2017218600 kmдизелЕвро 6140 hpБруто тежина: 3190 kg
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Renault Traffic Van - Товарно комбе: слика 1
Renault Traffic Van - Товарно комбе: слика 2
Renault Traffic Van - Товарно комбе: слика 3
Renault Traffic Van - Товарно комбе: слика 4
Renault Traffic Van - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Renault Traffic Van

Товарно комбе
2017116000 kmдизел119 hp
Унгарија, Budapest
Објавено: 7час 33минБрој на оглас KL084

10 800EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 664 447 MKD
 • ≈ 11 550 USD
2017116000 kmдизел119 hp
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI Van - Товарно комбе: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI Van - Товарно комбе: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI Van - Товарно комбе: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI Van - Товарно комбе: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI Van - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Mercedes-Benz Sprinter 315 CDI Van

Товарно комбе
202167661 kmдизел147 hpБруто тежина: 3500 kg
Унгарија, Budapest
Објавено: 7час 33минБрој на оглас KL078

26 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 630 356 MKD
 • ≈ 28 340 USD
202167661 kmдизел147 hpБруто тежина: 3500 kg
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Fankhauser BE Trailer Pritsche+Plane - LBW Zepro MA 750 kg - Полуприколка со церада: слика 1
Fankhauser BE Trailer Pritsche+Plane - LBW Zepro MA 750 kg - Полуприколка со церада: слика 2
Fankhauser BE Trailer Pritsche+Plane - LBW Zepro MA 750 kg - Полуприколка со церада: слика 3
Fankhauser BE Trailer Pritsche+Plane - LBW Zepro MA 750 kg - Полуприколка со церада: слика 4
Fankhauser BE Trailer Pritsche+Plane - LBW Zepro MA 750 kg - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Fankhauser BE Trailer Pritsche+Plane - LBW Zepro MA 750 kg

Полуприколка со церада
19981-оски
Унгарија, Budapest
Објавено: 7час 33минБрој на оглас LT0221

3 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 203 025 MKD
 • ≈ 3 529 USD
19981-оски
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Ford Transit Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 1
Ford Transit Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 2
Ford Transit Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 3
Ford Transit Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 4
Ford Transit Doka Flatbed - Комбе со отворен сандак: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Ford Transit Doka Flatbed

Комбе со отворен сандак
201995000 kmдизелЕвро 6167 hpБруто тежина: 3500 kg
Унгарија, Budapest
Објавено: 7час 33минБрој на оглас KL090

21 700EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 335 046 MKD
 • ≈ 23 207 USD
201995000 kmдизелЕвро 6167 hpБруто тежина: 3500 kg
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Spermann ZPR4.5 Pritsche + Plane trailer - Приколка со церада: слика 1
Spermann ZPR4.5 Pritsche + Plane trailer - Приколка со церада: слика 2
Spermann ZPR4.5 Pritsche + Plane trailer - Приколка со церада: слика 3
Spermann ZPR4.5 Pritsche + Plane trailer - Приколка со церада: слика 4
Spermann ZPR4.5 Pritsche + Plane trailer - Приколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Spermann ZPR4.5 Pritsche + Plane trailer

Приколка со церада
20081-оскиБруто тежина: 4500 kg
Унгарија, Budapest
Објавено: 7час 33минБрој на оглас LT0219

4 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 264 548 MKD
 • ≈ 4 598 USD
20081-оскиБруто тежина: 4500 kg
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(2339)
t1 test dealer - Laslo Truck
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.