NBC-Trucks GmbH

Телефони
Веб-страница
www.nbc-trucks.de
Работно време
08:30-17:00 Пон - Пет
10:00-13:00 Саб
Локација
Германија, Dietzenbach
Aschaffenburger Str. 35 D-64832 Babenhausen, Germany
Последни понуди
DAF *XF 105 460 * SUPER SPACE CAP * 1 HAND *  - камион влекач
 20
22 990 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
587 000 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

DAF *XF 105 460 * SUPER SPACE CAP * 1 HAND *  - камион влекач
 1
22 990 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
647 000 km
4x2
462 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Mercedes-Benz *ACTROS*1845*RETARDER*EURO 5*1.HAND* TOP*NAVI*  - камион влекач
 20
19 590 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
604 500 km
4x2
449 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Mercedes-Benz * ACTROS * 2744 * RETARDER * UNFALLSCHADEN *  - камион со кука за подигање
 20
22 990 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2012
394 000 km
6x2
435 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Mercedes-Benz *ACTROS 2545 * EURO 6 * 1 HAND *  - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 14
23 990 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2015
762 000 km
6x2
449 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 8ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Krone *AZ*2.ACHS*WECHSELLFAHRGESTELL* BPW ACHSEN*  - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 16
4 999 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

2011
2-оски
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 11ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Schaeff HML 31  - багер на тркала
 10
13 990 EUR
Нето цена

Багер на тркала

1998
9 800 ч

Онлајн: 11ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Renault *T 460*EURO 6*MOTORBREMSE*1.HAND*2x ALU TANK*  - камион влекач
 18
19 990 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
675 500 km
4x2
469 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Mercedes-Benz 1622 *2 KAMMER * 12400 LITER *  - камион цистерна
 17
6 990 EUR

Камион цистерна

1987
587 000 km
4x2
216 hp
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 15ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Mercedes-Benz *ANTOS 2540*EURO 6*RETARDER*UMSETZER*LENKACHSE*  - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
46 990 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2014
328 500 km
6x2
394 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 15ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Dietzenbach

Прикажи ги сите понуди (92)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до NBC-Trucks GmbH
Вашата порака е испратена.