MX Cars GmbH
За продавачотПогледнете мапаПонуди (16)

MX Cars GmbH

phone_iphoneТелефони+49 911 81...
location_onЛокацијаGermany, Fürth
Leyherstrasse 93 90763 Fürth, Germany

Испратете порака до MX Cars GmbH


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Комбе фургон Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,97 m. 27 m³ No. 316-1
20
Комбе фургон
Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,97 m. 27 m³ No. 316-1
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 146000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 5
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 163 hp
Бруто тежина: 3500 kg
23 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Комбе фургон Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,98 m. 27 m³ No. 316-4
20
Комбе фургон
Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,98 m. 27 m³ No. 316-4
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 166000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 163 hp
Бруто тежина: 3500 kg
23 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Комбе со отворен сандак Mercedes-Benz Sprinter 514 CDI 3,5 T. Maxi 4,30 m No. 316-14
18
Комбе со отворен сандак
Mercedes-Benz Sprinter 514 CDI 3,5 T. Maxi 4,30 m No. 316-14
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 137000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 143 hp
Бруто тежина: 3500 kg
21 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Камион сандучар Mercedes-Benz Atego 815 Möbel Koffer 6,07 m. lang
20
Камион сандучар
Mercedes-Benz Atego 815 Möbel Koffer 6,07 m. lang
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2000
Километража: 322000 km
Емисиона класа: Евро 2
Излезна моќност: 152 hp
Бруто тежина: 7490 kg
4 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Комбе со отворен сандак Renault Master dCi 170 Pritsche Plane Maxi LBW Klima
19
Комбе со отворен сандак
Renault Master dCi 170 Pritsche Plane Maxi LBW Klima
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2018
Километража: 184000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 170 hp
Бруто тежина: 3500 kg
18 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Камион ладилник Mercedes-Benz Atego 1223 Fleisch Rohrbahnen Lamberet V-800 Max
20
Камион ладилник
Mercedes-Benz Atego 1223 Fleisch Rohrbahnen Lamberet V-800 Max
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 324000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 231 hp
Бруто тежина: 11990 kg
47 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Комбе со церада Renault Master dCi 170 Pritsche Plane Maxi LBW Klima
19
Комбе со церада
Renault Master dCi 170 Pritsche Plane Maxi LBW Klima
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2018
Километража: 184000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 170 hp
Бруто тежина: 3500 kg
18 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Камион сандучар MAN TGL 8.180 7.180 EU6 Möbel Koffer 7,15m Dif.Sper.
20
Камион сандучар
MAN TGL 8.180 7.180 EU6 Möbel Koffer 7,15m Dif.Sper.
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 206000 km
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 179 hp
Бруто тежина: 7490 kg
18 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 14ден
Комбе фургон Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,99 m. 27 m³ No. 316-3
20
Комбе фургон
Mercedes-Benz Sprinter 516 Möbel Maxi 4,99 m. 27 m³ No. 316-3
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 94980 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 3
Излезна моќност: 163 hp
Бруто тежина: 3500 kg
25 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 29ден
Товарно комбе Ford Fiesta 1.5 TDCi Van LKW Kasten Klima Scheckheft
20
Товарно комбе
Ford Fiesta 1.5 TDCi Van LKW Kasten Klima Scheckheft
MX Cars GmbH
Германија
Година на производство: 2014
Километража: 172000 km
Гориво: дизел
Емисиона класа: Евро 5
Број на седишта: 2
Излезна моќност: 75 hp
Бруто тежина: 1570 kg
5 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 29ден
Резултати пронајдени: 16
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.