MHE International Trading B.V. од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

MHE International Trading B.V.

Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, 's-Heer Arendskerke
Nijverheidsstraat 8, 4458 AV 's-heer Arendskerke
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:04:47
Лица за контакт
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
2 Повеќе од 2 години со Truck1
Последни понуди
Hyster H4.00XL-5 - Дизел вилушкар: слика 1
Hyster H4.00XL-5 - Дизел вилушкар: слика 2
Hyster H4.00XL-5 - Дизел вилушкар: слика 3
Hyster H4.00XL-5 - Дизел вилушкар: слика 4
Hyster H4.00XL-5 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Hyster H4.00XL-5

1995дизел988 ч4300 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 13726/4318805
Прашајте за цена
star
1995дизел988 ч4300 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Hyster H5.00XL - Дизел вилушкар: слика 1
Hyster H5.00XL - Дизел вилушкар: слика 2
Hyster H5.00XL - Дизел вилушкар: слика 3
Hyster H5.00XL - Дизел вилушкар: слика 4
Hyster H5.00XL - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Hyster H5.00XL

1992дизел5100 ч4730 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 13295/4293388
Прашајте за цена
star
1992дизел5100 ч4730 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Linde L12L/AP - Сложувач: слика 1
Linde L12L/AP - Сложувач: слика 2
Linde L12L/AP - Сложувач: слика 3
Linde L12L/AP - Сложувач: слика 4
Linde L12L/AP - Сложувач: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)
Електро

Linde L12L/AP

2014електро4799 ч2150 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 4056/4124658

3 701EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 227 636 MKD
 • ≈ 3 910 USD
star
2014електро4799 ч2150 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Kaup 2T429C - Вилушка за Вилушкар: слика 1
Kaup 2T429C - Вилушка за Вилушкар: слика 2
Kaup 2T429C - Вилушка за Вилушкар: слика 3
Kaup 2T429C - Вилушка за Вилушкар: слика 4

Kaup 2T429C

2017
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 22110511001021440500/375602

1 100EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 67 657 MKD
 • ≈ 1 162 USD
star
2017
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Meyer 3-0109-S - Вилушка: слика 1
Meyer 3-0109-S - Вилушка: слика 2
Meyer 3-0109-S - Вилушка: слика 3
Meyer 3-0109-S - Вилушка: слика 4
Meyer 3-0109-S - Вилушка: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Meyer 3-0109-S

1996
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 300007/375660

1 250EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 76 883 MKD
 • ≈ 1 320 USD
star
1996
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Hyster H3.20XML - Плински вилушкар: слика 1
Hyster H3.20XML - Плински вилушкар: слика 2
Hyster H3.20XML - Плински вилушкар: слика 3
Hyster H3.20XML - Плински вилушкар: слика 4
Hyster H3.20XML - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Hyster H3.20XML

2004дизел6959 ч4920 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 12025/4218094

7 755EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 476 985 MKD
 • ≈ 8 193 USD
star
2004дизел6959 ч4920 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Hyster H4.00XLS-6 - Дизел вилушкар: слика 1
Hyster H4.00XLS-6 - Дизел вилушкар: слика 2
Hyster H4.00XLS-6 - Дизел вилушкар: слика 3
Hyster H4.00XLS-6 - Дизел вилушкар: слика 4
Hyster H4.00XLS-6 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Hyster H4.00XLS-6

1999дизел728 ч4050 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 10058/4318802
Прашајте за цена
star
1999дизел728 ч4050 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Still EK-X - Вилушкар за подигање роба: слика 1
Still EK-X - Вилушкар за подигање роба: слика 2
Still EK-X - Вилушкар за подигање роба: слика 3
Still EK-X - Вилушкар за подигање роба: слика 4
Still EK-X - Вилушкар за подигање роба: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)
Електро

Still EK-X

2013електро2767 ч1870 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 22090911562478451700/4150626

1 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 107 636 MKD
 • ≈ 1 848 USD
star
2013електро2767 ч1870 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
UniCarriers UMS160DTFVRF675 - Вилушкар со подигнување: слика 1
UniCarriers UMS160DTFVRF675 - Вилушкар со подигнување: слика 2
UniCarriers UMS160DTFVRF675 - Вилушкар со подигнување: слика 3
UniCarriers UMS160DTFVRF675 - Вилушкар со подигнување: слика 4
UniCarriers UMS160DTFVRF675 - Вилушкар со подигнување: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)
Електро

UniCarriers UMS160DTFVRF675

2016електро1221 ч6750 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 4321551/4321551
Прашајте за цена
star
2016електро1221 ч6750 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Hyster H2.50XL - Дизел вилушкар: слика 1
Hyster H2.50XL - Дизел вилушкар: слика 2
Hyster H2.50XL - Дизел вилушкар: слика 3
Hyster H2.50XL - Дизел вилушкар: слика 4
Hyster H2.50XL - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Hyster H2.50XL

1988дизел2905 ч3300 mm
Холандија
Објавено: 13денБрој на оглас 15848/4171254

3 301EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 203 033 MKD
 • ≈ 3 487 USD
star
1988дизел2905 ч3300 mm
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(20)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.