Mengel Gabelstapler GmbH од Германија, тековни реклами
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Mengel Gabelstapler GmbH

Рејтинг
4.9 Осврти: 17
Работно време
07:30-16:30 Пон - Пет
Локација
Германија, Garbsen
Fockestrasse 17, 30827 Garbsen, Germany
Лица за контакт
Markus Mengel
Deutsch, English
Последни понуди
 Doosan D 30 S-9 / Demo - дизел вилушкар
 10
27 600 EUR
Цена без ДДВ

Дизел вилушкар

2021
Дизел
18 ч
Висина на кревање: 4 730 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Објавено: 6ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  07-14904

 Toyota 02-8 FGF 25 / Aug.2023 - плински вилушкар
19 500 EUR
Цена без ДДВ

Плински вилушкар

2017
ТНГ
3 090 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Објавено: 6ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  08-15418A

 Toyota 02-8 FGF 30 / Aug.2023 - плински вилушкар
19 900 EUR
Цена без ДДВ

Плински вилушкар

2015
ТНГ
2 570 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Објавено: 6ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  08-15419A

 Toyota 02-8 FGF 25 / Aug.2023 - плински вилушкар
18 500 EUR
Цена без ДДВ

Плински вилушкар

2017
ТНГ
4 910 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Објавено: 6ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  08-15416A

 Toyota 8 FBMKT 25 / Aug.2023 - електричен вилушкар
27 900 EUR
Цена без ДДВ

Електричен вилушкар

2018
Електро
1 110 ч
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Објавено: 6ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  03-15415A

 Toyota 52-8 FDF 25 - дизел вилушкар
 10
29 900 EUR
Цена без ДДВ

Дизел вилушкар

2023
Дизел
10 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Објавено: 6ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  07-15400N

 Toyota RRE 160 H / Aug.2023 - вилушкар со подигнување
 1
15 900 EUR
Цена без ДДВ

Вилушкар со подигнување

2015
Електро
2 590 ч
Висина на кревање: 8 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Објавено: 13ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  04-15412A

 Toyota SWE 145 / Juni.2023 - сложувач
 1
7 900 EUR
Цена без ДДВ

Сложувач

2017
Електро
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 450 kg

Објавено: 13ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  02-15405A

 Toyota 52-8 FDF 25 / Demo - дизел вилушкар
 1
28 900 EUR
Цена без ДДВ

Дизел вилушкар

2022
Дизел
10 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Објавено: 13ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  07-15402D

 Toyota 7 FBEST 10 - електричен вилушкар
 8
10 750 EUR
Цена без ДДВ

Електричен вилушкар

2012
Електро
1 510 ч
Висина на кревање: 5 510 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Објавено: 13ден

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Германија, Garbsen

Број на оглас  03-15390

Прикажи ги сите понуди (83)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
Испратете порака до Mengel Gabelstapler GmbH
Вашата порака е испратена.
t1 old