MAT OCCAZ

Телефони
Локација
Франција, MONTFERMIER
545 route du village 82270 MONTFERMIER, France
Последни понуди
Kverneland Frd 320 - земјоделска дробилка
 6
3 800 EUR

Земјоделска дробилка

2009

Онлајн: 3ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 450

Rau Polymag - култиватор
 7
4 950 EUR

Култиватор

1999

Онлајн: 3ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 416

Linde E16P - преден вилушкар со четири тркала
 4
4 000 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2006
14 000 ч
Висина на кревање: 3 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Arborop Grip 2000 - вилушкар за груб терен
 8
14 900 EUR

Вилушкар за груб терен

2002
3 000 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 8ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 650

Bargam  - распрскувач монтиран на трактор
 10
Прашајте за цена

Распрскувач монтиран на трактор

2008

Онлајн: 20ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 414

Sambron T3070 - телескопски ракувач
 3
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

1995
3 150 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 20ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 415

Kooi Aap Rex - вилушкар
 9
4 200 EUR

Вилушкар

1988
2 000 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 20ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 413

Evrard ALPHA 2500 - самооден распрскувач
 8
Прашајте за цена

Самооден распрскувач

1998
130 hp

Онлајн: 20ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 411

Bugnot Rapidlab - плуг
 6
Прашајте за цена

Плуг

2010

Онлајн: 1мес 17ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 406

Fitosa Express - култиватор
 9
6 200 EUR

Култиватор

2008

Онлајн: 1мес 17ден

MAT OCCAZ

Франција, MONTFERMIER

Идентификација 390

Прикажи ги сите понуди (30)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до MAT OCCAZ
Вашата порака е испратена.