SARL MANULEX 01

Телефони
Веб-страница
http://www.chariot-elevateur-ain.fr/
Локација
Франција, PÉROUGES
CHE Buiset 01800 PÉROUGES, France
Последни понуди
 Jungheinrich EME112 - вилушкар за палети
 3
1 000 EUR

Вилушкар за палети

2004

Онлајн: 4мес 17ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 Climax H10M - вилушкар за палети
 2
580 EUR

Вилушкар за палети

2010
1 ч

Онлајн: 4мес 17ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 HU20-115TS - вилушкар за палети
 2
357 EUR

Вилушкар за палети

2011
1 ч

Онлајн: 4мес 17ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 Caterpillar 428 B - ровокопач
 7
23 000 EUR

Ровокопач

1995
5 492 ч

Онлајн: 4мес 20ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01160 405 route de la chapelle RN 75 - Saint Martin du Mont, FR France

 Faresin-Haulotte FM3000/17E - телескопски ракувач
 4
27 000 EUR

Телескопски ракувач

2003
3 272 ч

Онлајн: 4мес 20ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 Fenwick H15T - преден вилушкар со четири тркала
 6
4 200 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1990
1 000 ч

Онлајн: 4мес 20ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01160 405 route de la chapelle RN 75 - Saint Martin du Mont, FR France

 BT SV800H1 - опрема за ракување со материјалот
 4
1 500 EUR

Опрема за ракување со материјалот

1993
1 ч

Онлајн: 4мес 20ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 Toyota 4FG15 - преден вилушкар со четири тркала
 6
4 300 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1984
2 476 ч

Онлајн: 4мес 20ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01160 405 route de la chapelle RN 75 - Saint Martin du Mont, FR France

 Haulotte FM3500/14E - телескопски ракувач
 6
25 000 EUR

Телескопски ракувач

2003
2 421 ч

Онлајн: 4мес 20ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 DV.3504/33 - преден вилушкар со четири тркала
 6
4 500 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1980
3 728 ч

Онлајн: 4мес 20ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

Прикажи ги сите понуди (28)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SARL MANULEX 01
Вашата порака е испратена.