Dr. Mann Automobile GmbH
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
Галерија

Dr. Mann Automobile GmbH

Веб-страница
www.mannmobile.de
Работно време
08:00-17:30 Пон - Пет
09:00-13:00 Саб
Локација
Германија, D-55122 Mainz
Mombacher Strasse 74, D-55122 Mainz, Germany
Последни понуди
MERCEDES-BENZ Vito 114 CDI lang Klima Navi 1. Hd Hecktüren - товарно комбе
 20
12 600 EUR

Товарно комбе

2015
147 092 km
Дизел
135 hp
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 3ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E KS MA KR 108 PKW

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 Maxi 9 Sitzer Bus AHK - минибус
 20
28 500 EUR

Минибус, патничко комбе

2017
17 000 km
Број на седишта: 9

Онлајн: 3ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација B MA WI VR 1867 LKW

MERCEDES-BENZ Citan Kasten 109 CDI extralang 2x Schiebetüren - товарно комбе
 16
5 800 EUR

Товарно комбе

2016
187 245 km
Дизел
89 hp
Бруто тежина: 2 200 kg

Онлајн: 3ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E MA DY 705 SQ PKW

MERCEDES-BENZ Vito Kasten 109 CDI lang 2x Schiebetüren - товарно комбе
 19
9 900 EUR

Товарно комбе

2016
170 060 km
Дизел
Број на седишта: 3
88 hp
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 3ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E MA EB 559 CK PKW

RENAULT Kangoo Grand 7 Sitzer Maxi Navi - патничко комбе
 20
8 500 EUR

Патничко комбе

2016
97 860 km
Дизел
Број на седишта: 7
110 hp
Бруто тежина: 2 200 kg

Онлајн: 5ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E KS MZ CP 1200

MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI Koffer Maxi mit LBW - комбе фургон
 20
26 900 EUR

Комбе фургон

2018
56 255 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Корисна носивост: 805 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E MA HH BO 8451 LKW

SCANIA G440 Highline Euro 5 Hydraulik Retarder Spoiler - камион влекач
 16
18 500 EUR

Камион влекач

2013
719 000 km
438 hp
Корисна носивост: 11 220 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 5ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E MA DB 577 JC

MERCEDES-BENZ Sprinter II Kasten 310 CDI Maxi - товарно комбе
 15
9 400 EUR

Товарно комбе

2013
196 870 km
Дизел
Број на седишта: 3
95 hp
Корисна носивост: 1 200 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E KS CS 843 YE PKW 2

MERCEDES-BENZ Sprinter 216 CDI top Ausstattung Automatik EU 6 - товарно комбе
 20
14 500 EUR

Товарно комбе

2016
213 107 km
Дизел
163 hp
Корисна носивост: 849 kg
Бруто тежина: 3 025 kg

Онлајн: 5ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E KS DLF9411 PKW

MERCEDES-BENZ Sprinter Top Ausstattung 316 CDI Sortimo Einbau lang flach - товарно комбе
 20
12 900 EUR

Товарно комбе

2015
192 093 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5ден

Dr. Mann Automobile GmbH

Германија, D-55122 Mainz

Идентификација E MA DO HS 1470

Прикажи ги сите понуди (59)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Dr. Mann Automobile GmbH
Вашата порака е испратена.