MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus
Германија, Berlin
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
M MAN овластен дилер
MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
M
MAN овластен дилер

MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus

Германија, Berlin
Веб-страница
Локација
Freiheit 7, 13597 Berlin, Germany
Последни понуди
Scania INTERLINK HD - патнички вагон автобус
178 000 EUR

Патнички вагон автобус

2017
166 593 km

Онлајн: 12ден

Идентификација 0001138014

Neoplan CITYLINER 2 / N 1218 HDL - патнички вагон автобус
 1
178 000 EUR

Патнички вагон автобус

2015
420 000 km

Онлајн: 15ден

Идентификација 0001059147

MAN MAN LION'S COACH R08 - патнички вагон автобус
 13
210 000 EUR

Патнички вагон автобус

2017
137 921 km

Онлајн: 1мес 3ден

Идентификација 0001108862

MAN MAN LION'S COACH R08 - патнички вагон автобус
 13
210 000 EUR

Патнички вагон автобус

2017
123 341 km

Онлајн: 1мес 3ден

Идентификација 0001108767

MAN MAN LION'S COACH R08 - патнички вагон автобус
 13
210 000 EUR

Патнички вагон автобус

2017
137 921 km

Онлајн: 1мес 3ден

Идентификација 0001108727

Volvo 9900 - патнички вагон автобус
145 000 EUR

Патнички вагон автобус

2015
344 698 km

Онлајн: 1мес 4ден

Идентификација 0001109642

MAN LION'S CITY C LE: A20 / A21 / A26 / A45 - градски автобус
 13
39 900 EUR

Градски автобус

2010
682 083 km

Онлајн: 1мес 4ден

Идентификација 0000859536

Mercedes-Benz INTOURO - градски автобус
 1
77 500 EUR

Градски автобус

2013
347 574 km

Онлајн: 2мес 15ден

Идентификација 0001093155

MAN LION'S COACH C / R09 - патнички вагон автобус
 1
124 900 EUR

Патнички вагон автобус

2014
507 699 km

Онлајн: 2мес 16ден

Идентификација 0001051837

MAN LION'S COACH L / R08 - патнички вагон автобус
 2
118 500 EUR

Патнички вагон автобус

2013
466 594 km

Онлајн: 3мес 10ден

Идентификација 0001111481

Прикажи ги сите понуди (30)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до MAN Truck & Bus Deutschland GmbH - MAN TopUsed Center Berlin – Used Bus
Вашата порака е испратена.