MAN Truck & Bus Italia Spa

Телефони
Веб-страница
www.man-topused.it
Локација
Италија, Piacenza
Strada dei Dossarelli snc, I-29100 Piacenza (PC), Italy / Strada dei dossarelli 27 29122 Piacenza - Pc, Italy
Лица за контакт
Michele Montini
Deutsch, English, Français, Italiano
Последни понуди
MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - камион влекач
 16
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
541 000 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 19час 50мин

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001057631

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - камион влекач
 12
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
561 100 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 19час 50мин

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001057629

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - камион влекач
 15
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
535 153 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 19час 51мин

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001057640

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
534 770 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001071825

MAN MAN TGL 12.220 4X2 BL - камион сандучар
 15
Прашајте за цена

Камион сандучар

2018
82 539 km
4x2
209 hp
Корисна носивост: 4 840 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 4ден

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001068404

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
434 000 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001005528

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS-EL - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
459 970 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001005525

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS - камион влекач
 14
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
460 000 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0000976666

MAN MAN TGX 18.480 4X2 BLS - камион влекач
 11
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
317 200 km
4x2
480 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001031532

MAN MAN TGX 18.440 4X2 BLS - камион влекач
 16
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
457 500 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

MAN Truck & Bus Italia Spa

Италија, Piacenza

Идентификација 0001057622

Прикажи ги сите понуди (50)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до MAN Truck & Bus Italia Spa
Вашата порака е испратена.