LVD Bernard KRONE GmbH од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

LVD Bernard KRONE GmbH

Активности
Испорака, Поправка и услуга
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Spelle
Max-Eyth-Straße 14, 8480 Spelle, Germany
Погледнете мапа
Работно време
07:30-16:30Пон - Пет
Локално време на дилерот:20:35
Лица за контакт
Hermann Bangert
Deutsch, English, Nederlands, Русский

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
4.6
Осврти: 186
Извор: Google Maps
Последни понуди
Iseki SF200 - Градинарска косилка: слика 1
Iseki SF200 - Градинарска косилка: слика 2
Iseki SF200 - Градинарска косилка: слика 3
Iseki SF200 - Градинарска косилка: слика 4
Iseki SF200 - Градинарска косилка: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Iseki SF200

696 ч
Германија
Објавено: 2денБрој на оглас 12521-182136

4 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 246 027 MKD
 • ≈ 4 226 USD
star
696 ч
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
John Deere 500 kg - Додаток: слика 1
John Deere 500 kg - Додаток: слика 2

John Deere 500 kg

Германија
Објавено: 2денБрој на оглас 12521-183363

1 490EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 91 645 MKD
 • ≈ 1 574 USD
star
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
John Deere 6120M - Трактор: слика 1
John Deere 6120M - Трактор: слика 2
John Deere 6120M - Трактор: слика 3
John Deere 6120M - Трактор: слика 4
John Deere 6120M - Трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

John Deere 6120M

20212745 ч88 hp
Германија
Објавено: 2денБрој на оглас 12521-158185

91 400EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 5 621 721 MKD
 • ≈ 96 564 USD
star
20212745 ч88 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
John Deere 6510 PREMIUM - Трактор: слика 1
John Deere 6510 PREMIUM - Трактор: слика 2
John Deere 6510 PREMIUM - Трактор: слика 3
John Deere 6510 PREMIUM - Трактор: слика 4
John Deere 6510 PREMIUM - Трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

John Deere 6510 PREMIUM

20015200 ч77 hp
Германија
Објавено: 2денБрој на оглас 12526-21381

33 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 060 477 MKD
 • ≈ 35 392 USD
star
20015200 ч77 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Michelin 420/70R24 - Гума за Земјоделска машина: слика 1
Michelin 420/70R24 - Гума за Земјоделска машина: слика 2
Michelin 420/70R24 - Гума за Земјоделска машина: слика 3
Michelin 420/70R24 - Гума за Земјоделска машина: слика 4

Michelin 420/70R24

Германија
Објавено: 3денБрој на оглас 12521-182393

1 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 116 862 MKD
 • ≈ 2 007 USD
star
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
John Deere 7R330 - Трактор: слика 1
John Deere 7R330 - Трактор: слика 2
John Deere 7R330 - Трактор: слика 3
John Deere 7R330 - Трактор: слика 4
John Deere 7R330 - Трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

John Deere 7R330

2022440 ч243 hp
Германија
Објавено: 3денБрој на оглас 12521-153479

245 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 15 069 166 MKD
 • ≈ 258 842 USD
star
2022440 ч243 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
John Deere 6115R - Трактор: слика 1
John Deere 6115R - Трактор: слика 2
John Deere 6115R - Трактор: слика 3
John Deere 6115R - Трактор: слика 4
John Deere 6115R - Трактор: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

John Deere 6115R

20136585 ч85 hp
Германија
Објавено: 3денБрој на оглас 12524-66568

59 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 684 257 MKD
 • ≈ 63 284 USD
star
20136585 ч85 hp
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Rabe Eurodrill PLA 3000 - Семенска дупчалка: слика 1
Rabe Eurodrill PLA 3000 - Семенска дупчалка: слика 2
Rabe Eurodrill PLA 3000 - Семенска дупчалка: слика 3
Rabe Eurodrill PLA 3000 - Семенска дупчалка: слика 4
Rabe Eurodrill PLA 3000 - Семенска дупчалка: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Rabe Eurodrill PLA 3000

2012
Германија
Објавено: 3денБрој на оглас 12524-175113

18 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 162 478 MKD
 • ≈ 19 967 USD
star
2012
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Stoll F 955 P - Преден утоварувач за трактор: слика 1
Stoll F 955 P - Преден утоварувач за трактор: слика 2
Stoll F 955 P - Преден утоварувач за трактор: слика 3

Stoll F 955 P

2016
Германија
Објавено: 3денБрој на оглас 12524-82155

3 650EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 224 499 MKD
 • ≈ 3 856 USD
star
2016
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Michelin 480/70R38 - Гума за Земјоделска машина: слика 1
Michelin 480/70R38 - Гума за Земјоделска машина: слика 2
Michelin 480/70R38 - Гума за Земјоделска машина: слика 3
Michelin 480/70R38 - Гума за Земјоделска машина: слика 4

Michelin 480/70R38

Германија
Објавено: 3денБрој на оглас 12521-182392

3 200EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 196 821 MKD
 • ≈ 3 380 USD
star
Германија
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(466)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.