Luecke-Schroeder

Телефони
Веб-страница
www.luecke-schroeder.de
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
08:00-12:00 Саб
Локација
Германија, Hunteburg
Schwagstorfer Str.14, 49163 Bohmte-Hunteburg, Germany
Лица за контакт
L. Bölscher
Deutsch
Последни понуди
Deutz-Fahr DX 3.90 - трактор со тркала
 20
15 750 EUR

Трактор со тркала

9 140 ч
Нето тежина: 3 780 kg
73 hp

Онлајн: 6ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

FENDT Farmer 309 Ci - трактор со тркала
 20
31 900 EUR
Нето цена

Трактор со тркала

10 580 ч
Нето тежина: 4 520 kg
112 hp

Онлајн: 11ден

Luecke-Schroeder

Германија, Schwagstorfer Str.14, 49163 Bohmte-Hunteburg, Germany

Fendt Vario 724 SCR Profi Plus - трактор со тркала
 20
91 250 EUR

Трактор со тркала

2012
5 190 ч
Нето тежина: 7 500 kg
233 hp

Онлајн: 13ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Deutz-Fahr D 6006 - трактор со тркала
 13
6 150 EUR

Трактор со тркала

8 430 ч
Нето тежина: 2 550 kg
61 hp

Онлајн: 23ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Agro-Tom ATH 3M - ситнач
 8
3 345 EUR

Ситнач

2012

Онлајн: 1мес 8ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Rabe Super Albatros V 140 MV - плуг
 12
12 500 EUR

Плуг

2007

Онлајн: 1мес 8ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

New Holland T 7.210 Autocommand - трактор со тркала
 20
60 000 EUR

Трактор со тркала

2011
2 840 ч
Нето тежина: 6 910 kg

Онлајн: 1мес 8ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Hassia DK- 300/ 29- Howard HK30 300 - комбајнска семенска дупчалка
 20
4 000 EUR

Комбајнска семенска дупчалка

Онлајн: 1мес 8ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

New Holland 8560 - трактор со тркала
 17
22 500 EUR

Трактор со тркала

1997
9 020 ч
Нето тежина: 5 400 kg

Онлајн: 1мес 8ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Lemken Karat 9/500 KU - култиватор
 8
15 250 EUR

Култиватор

2014

Онлајн: 1мес 8ден

Luecke-Schroeder

Германија, 49163 Bohmte/Hunteburg, Deutschland

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Luecke-Schroeder
Вашата порака е испратена.