LOTUS Containers sp. z o.o.

Веб-страница
https://www.lotus-containers.com
Локација
Полска, Gdynia
Śląska 53, B204 81-304 Gdynia, Poland
Лица за контакт
Viktoriia Yurash
English, Polski, Русский, Українська
Последни понуди
Shipping Container 20DV  - контејнер
 3
1 400 EUR
Нето цена

Контејнер

Онлајн: 1мес 23ден

LOTUS Containers sp. z o.o.

Србија, Belgrade Luka

Container 20DV - контејнер
 5
1 170 EUR
Нето цена

Контејнер

Онлајн: 2мес 13ден

LOTUS Containers sp. z o.o.

Полска, Gdynia

Carrier Thinline - контејнер
 8
3 501 EUR
Нето цена

Контејнер

2007

Онлајн: 3мес 11ден

LOTUS Containers sp. z o.o.

Полска, Śląska 53, B204 81-304 Gdynia, Poland

Container 40HC One Way  - контејнер
 8
3 572 EUR
Нето цена

Контејнер

Ново
2018

Онлајн: 5мес 13ден

LOTUS Containers sp. z o.o.

Полска, Łódż, Poland

Container 20HC One Way  - контејнер
 5
2 500 EUR
Нето цена

Контејнер

Ново
2019

Онлајн: 5мес 15ден

LOTUS Containers sp. z o.o.

Полска, Gdynia

Container 20DV - контејнер
 4
1 450 EUR
-3.3%
Нето цена

Контејнер

Онлајн: 5мес 22ден

LOTUS Containers sp. z o.o.

Србија, Žorža Klemansoa 37; Luka „Beograd" a.d

Container 40HC - контејнер
 9
1 500 EUR
-3.2%
Нето цена

Контејнер

Онлајн: 5мес 22ден

LOTUS Containers sp. z o.o.

Полска, Jagiellońska 88, 00-992 Warsaw, Poland

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до LOTUS Containers sp. z o.o.
Вашата порака е испратена.