THE LONDON BUS EXPORT COMPANY
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Телефони
Веб-страница
www.Londonbuspromotions.com
Локација
Обединето Кралство, Lydney
Viewing strictly by appointment only: Old Station Yard, Harbour Road, Lydney, Gloucestershire, GL15 5ET, UK (Postal address: PO Box 12, Chepstow, NP16 5UZ, UK)
Последни понуди
MCW METROBUS British Double Decker Bus Marketing Exhibition Training - двокатен автобус
 10
32 050 EUR

Двокатен автобус

1980

Онлајн: 23ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

BRITISH BUS mobile RESTAURANT CAFE CATERING London traditional & modern Lond - двокатен автобус
 1
Прашајте за цена

Двокатен автобус

Онлајн: 6мес 28ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

Leyland PD3 British Double Decker Bus Open Top Deck Pub Bar Hospitality - двокатен автобус
 7
Прашајте за цена

Двокатен автобус

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

Leyland PD3 British Double Decker Bus Promotional Exhibition - двокатен автобус
 11
110 400 EUR

Двокатен автобус

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

Leyland Atlantean British Double Decker mobile bar - двокатен автобус
 13
34 940 EUR

Двокатен автобус

1973

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

Bristol LODEKKA FLF Low Height British Double Decker Bus - двокатен автобус
 3
Прашајте за цена

Двокатен автобус

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

BRITISH BUS mobile EDUCATIONAL traditional & modern London buses available! - двокатен автобус
 1
Прашајте за цена

Двокатен автобус

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

Detroit Diesel American Silver Eagle MK 05 Coach - двокатен автобус
 9
29 720 EUR

Двокатен автобус

1979
Број на седишта: Special adaptation

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

Daimler FLEETLINE British Double Decker Marketing Exhibition Training et - двокатен автобус
 6
58 220 EUR

Двокатен автобус

1975

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

MCW METROBUS British Double Decker Bus Marketing Exhibition Training - двокатен автобус
 13
41 670 EUR

Двокатен автобус

1982

Онлајн: 8мес 30ден

THE LONDON BUS EXPORT COMPANY

Обединето Кралство, Lydney

Прикажи ги сите понуди (20)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до THE LONDON BUS EXPORT COMPANY
Вашата порака е испратена.