Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

Телефони
Веб-страница
www.lohmann-ctline.com
Локација
Германија, Bedburg-Hau
Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG
Antoniter Str. 20
DE 47551 Bedburg-Hau, Germany
Лица за контакт
Dörte Lohmann
Uwe Lohmann
Deutsch, English, Español, Français
Последни понуди
 HAR 18.70 Container Anhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 8
1 900 EUR

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

1995
2-оски
Корисна носивост: 14 340 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 16ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 3875

 Ambrassador 200 Linienbus 36 Sitz 42 Stehplätze - градски автобус
 12
4 900 EUR

Градски автобус

2005
646 800 km
Број на седишта: 36

Онлајн: 16ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација *** DUPLIKAT *** 2672

MAN TGS 26.320 6x2 LL Koffer / EEV / Lenkachse - камион сандучар
 5
16 900 EUR

Камион сандучар

2011
481 172 km
6x2
319 hp
Корисна носивост: 12 130 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 25ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација *** DUPLIKAT *** 1269

SCANIA P 320 6x2 MLB SafeServer - камион за пијалоци
 8
29 900 EUR

Камион за пијалоци

2012
313 000 km
6x2
319 hp
Корисна носивост: 14 895 kg
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 25ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација *** DUPLIKAT *** 7531

 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - приколка сандучар
 6
2 500 EUR

Приколка сандучар

2009
2-оски
Корисна носивост: 10 500 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 20ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 7348

 4 x 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - приколка ладилник
 6
2 500 EUR

Приколка ладилник

2009
2-оски
Корисна носивост: 10 500 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 20ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 7474

 4 x 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - приколка сандучар
 5
2 500 EUR

Приколка сандучар

2009
2-оски
Корисна носивост: 10 500 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 20ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 27434

 2-Achs Tandem Anhänger + LBW 2500 KG - приколка ладилник
 4
2 500 EUR

Приколка ладилник

2009
Корисна носивост: 10 500 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 20ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 7435

SCANIA R 440 Getränkewagen + 2-Achs Anhänger Schwenkw. - камион за пијалоци
 13
17 900 EUR

Камион за пијалоци

2011
582 000 km
6x2
440 hp
Корисна носивост: 13 265 kg
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 2мес 12ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 1057

MERCEDES-BENZ Stadtbus MCV C 120 46 Sitze - приградски автобус
 10
38 900 EUR

Приградски автобус

2006
200 km
Број на седишта: 46

Онлајн: 3мес 19ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

15

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 8899

Прикажи ги сите понуди (12)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG
Вашата порака е испратена.