Kutsch Fahrzeughandels GmbH
За продавачотПогледнете мапаПонуди (33)

Kutsch Fahrzeughandels GmbH

phone_iphoneТелефони0049 163 8...
location_onЛокацијаGermany, Alsdorf
Carl - Zeiss-Str. 26, D - 52477 Alsdorf
languageВеб-страницаhttps://www.kutsch-lkw.de/
access_timeРаботно време08:00-17:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 06:22

Лица за контакт

Raphael Bartniczek

Raphael Bartniczek

Deutsch, English, Polski, Русский

+49 163866...

Испратете порака до Kutsch Fahrzeughandels GmbH


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Приколка за низок утовар Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 11,9 Tieflader,verzinkt, Gitterrostramp
15
Приколка за низок утовар
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 11,9 Tieflader,verzinkt, Gitterrostramp
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 8770 kg
Бруто тежина: 11900 kg
19 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 1ден
Кипер приколка Müller-Mitteltal Ka-Ta-R 14,4 mit 10t Rampen, 285/70R 19,5
13
Кипер приколка
Müller-Mitteltal Ka-Ta-R 14,4 mit 10t Rampen, 285/70R 19,5
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 10830 kg
Бруто тежина: 14400 kg
22 990  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Роло/ подизач приколка Hüffermann HAR 18.70 Container - Anhänger
10
Роло/ подизач приколка
Hüffermann HAR 18.70 Container - Anhänger
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Година на производство: 2012
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 14210 kg
Бруто тежина: 18000 kg
11 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Камион со платформа Mercedes-Benz Atego 1630L Pritsche, Nahverkehr
11
Камион со платформа
Mercedes-Benz Atego 1630L Pritsche, Nahverkehr
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 231000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 299 hp
Бруто тежина: 16000 kg
39 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Приколка за низок утовар Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 19 Tieflader Pateau
16
Приколка за низок утовар
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 19 Tieflader Pateau
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 14880 kg
Бруто тежина: 19000 kg
23 990  EUR
Нето цена
Онлајн: 5ден
Камион со платформа Mercedes-Benz Atego 1630L offene Pritsche
17
Камион со платформа
Mercedes-Benz Atego 1630L offene Pritsche
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Километража: 300000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 299 hp
Бруто тежина: 16000 kg
38 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Mercedes-Benz MP 3 Actros 1841 LL, Jumbo, 3 Liegen
19
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
Mercedes-Benz MP 3 Actros 1841 LL, Jumbo, 3 Liegen
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Година на производство: 2011
Километража: 439000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 408 hp
Бруто тежина: 18000 kg
22 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 9ден
Полуприколка со церада Kögel S24-1 Coilmulde, Edscha, Rungen
9
Полуприколка со церада
Kögel S24-1 Coilmulde, Edscha, Rungen
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Година на производство: 2017
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29040 kg
Бруто тежина: 36000 kg
18 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Камион со церада MAN TGX 18.480LL XXL AWL Wechselsystem + Pritsche
11
Камион со церада
MAN TGX 18.480LL XXL AWL Wechselsystem + Pritsche
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 781000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Бруто тежина: 18000 kg
25 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Камион влекач MAN TGX 460 XXL
11
Камион влекач
MAN TGX 460 XXL
Kutsch Fahrzeughandels GmbH
Германија
Година на производство: 2017
Километража: 389500 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Бруто тежина: 18000 kg
40 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 11ден
Резултати пронајдени: 33
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.