KTW Autohaus GmbH
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
M
Mercedes-Benz овластен дилер
Галерија

KTW Autohaus GmbH

Телефони
Веб-страница
https://ktw-automobile.de
Работно време
07:00-18:00 Пон - Пет
09:00-14:00 Саб
Локација
Германија, DE-31137 Hildesheim
Carl-Zeiss-Strasse 20, D-31137 Hildesheim, Germany
Лица за контакт
Olaf Bartz
Deutsch, English
Последни понуди
Mercedes-Benz Sprinter316CDI Maxi Koffer,LBW,Klima,EURO6  - комбе фургон
 16
26 800 EUR
Нето цена

Комбе фургон

2018
43 830 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 21ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 70F16536

Mercedes-Benz Sprinter316CDI Maxi,Mixto,KTW 6 Sitzer Basis  - минибус
 17
24 998 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2016
49 998 km
Број на седишта: 6

Онлајн: 1мес 19ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 78F14888a

Mercedes-Benz Vito116CDI Mixto,6Sitzer,Comfort Plus  - минибус
 18
24 888 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2018
47 336 km
Број на седишта: 6

Онлајн: 1мес 19ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 59F16276c

Mercedes-Benz Vito 116CDI Mixto,6 Sitzer Comfort,Tempomat  - минибус
 16
23 888 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2018
24 124 km
Број на седишта: 6

Онлајн: 1мес 19ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 59F16220c

Mercedes-Benz Vito 122CDI lang,2 elektr.Schiebetür,Comand,AHK  - минибус
 20
14 283 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2011
194 760 km
Број на седишта: 8

Онлајн: 1мес 20ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 50H16563

Mercedes-Benz Vito 122CDI lang,2 elektr.Schiebetür,Comand,AHK  - минибус
 20
14 283 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2011
194 760 km
Број на седишта: 8

Онлајн: 1мес 20ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 50H16563a

Mercedes-Benz Citan 111CDI TourerEdition,AMF Rollstuhlrampe  - минибус
 16
19 141 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2018
9 699 km
Број на седишта: 5

Онлајн: 2мес 3ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 59F15754a

Mercedes-Benz Citan 111Tourer Edition,lang,Tempomat,EURO6dTemp  - минибус
 17
13 725 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2019
3 661 km
Број на седишта: 5

Онлајн: 2мес 3ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 59F16429

Mercedes-Benz V 220 lang,2xKlima,7G Tronic,7-Sitzer  - минибус
 18
30 065 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2018
28 841 km
Број на седишта: 7

Онлајн: 2мес 11ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 59F16282

Mercedes-Benz V 250 Avantgarde Extralang,2xKlima,Standheizung  - минибус
 19
37 162 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2018
17 248 km
Број на седишта: 8

Онлајн: 2мес 11ден

KTW Autohaus GmbH

M

Германија, DE-31137 Hildesheim

Идентификација 59F16006

Прикажи ги сите понуди (205)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до KTW Autohaus GmbH
Вашата порака е испратена.