Kleyn Trucks од Холандија, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Kleyn Trucks

 Лизинг
 Испорака
 Поправка и услуга
Телефони
Рејтинг
4.5 Осврти: 513
Работно време
08:00-19:00 Пон - Пет
09:00-13:00 Саб
Локација
Холандија, Vuren
Industrieweg 2, 4214 KZ Vuren, The Netherlands
Лица за контакт
Bogdan Dumitru
English, Română
Jan Groeneveld
Deutsch, English, Magyar, Nederlands
Serghei Yakimovich
English, Nederlands, Русский, Українська
Bogdan Susnea
English, Nederlands, Română
Arnt van der Steen
Deutsch, English, Español, Nederlands
علي الشمري / Juan Ali
العربية, English, Nederlands
Последни понуди
Scania R114.380 - камион влекач
 12
9 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2000
1 096 498 km
4x2
Корисна носивост: 12 810 kg
Бруто тежина: 19 150 kg

Објавено: 37мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298961

DAF XF 450 manual hydrauliek - камион влекач
 17
65 950 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2019
176 316 km
4x2
450 hp

Објавено: 37мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298903

Scania R450 highline,standklima - камион влекач
 15
58 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2018
756 906 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 450 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Објавено: 39мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298898

Scania 540S standklim,durabright - камион влекач
 20
127 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2021
168 114 km
4x2
540 hp
Корисна носивост: 10 810 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Објавено: 39мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298830

MAN 28.540 TGX 28.500 tgx - камион влекач
 19
35 950 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2016
704 118 km
6x2
500 hp

Објавено: 39мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298763

Kögel  - полуприколка со церада
 13
19 900 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка со церада

2019
3-оски
Корисна носивост: 32 670 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 39мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298749

Scania R450 highline,2 str hydr, - камион влекач
 17
79 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2019
363 537 km
4x2
450 hp
Корисна носивост: 10 651 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Објавено: 39мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298735

Volvo FH 460 standklima - камион влекач
 16
72 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2019
433 134 km
4x2
469 hp
Корисна носивост: 12 346 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Објавено: 41мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298651

Schmitz Cargobull S01 - полуприколка со церада
 13
9 900 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка со церада

2010
3-оски
Корисна носивост: 31 794 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 43мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298512

Scania S580 full specs - камион влекач
 20
79 900 EUR
Цена без ДДВ

Камион влекач

2018
784 524 km
4x2
581 hp
Корисна носивост: 11 447 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Објавено: 43мин

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298504

Прикажи ги сите понуди (853)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Kleyn Trucks
Вашата порака е испратена.
t1 old