Kleyn Trucks од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Kleyn Trucks

Активности
Лизинг, Испорака, Поправка и услуга
Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Vuren
Industrieweg 2, 4214 KZ Vuren, The Netherlands
Погледнете мапа
Работно време
08:00-19:00Пон - Пет
09:00-13:00Саб
Локално време на дилерот:06:35
Лица за контакт
Kleyn Trucks
Български, Deutsch, English, Español, Français, Magyar, Italiano, Nederlands, Polski, Português, Română, Русский, العربية

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
19 Повеќе од 19 години со Truck1
4.5
Осврти: 613
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Fliegl SDS390 FELD LIFT frigoblock steeraxle - Полуприколка ладилник: слика 1
Fliegl SDS390 FELD LIFT frigoblock steeraxle - Полуприколка ладилник: слика 2
Fliegl SDS390 FELD LIFT frigoblock steeraxle - Полуприколка ладилник: слика 3
Fliegl SDS390 FELD LIFT frigoblock steeraxle - Полуприколка ладилник: слика 4
Fliegl SDS390 FELD LIFT frigoblock steeraxle - Полуприколка ладилник: слика 5
20133-оскиКорисна носивост: 28360 kgБруто тежина: 39000 kg
Холандија
Volvo FE 250.18 - Камион со кабинска шасија: слика 1
Volvo FE 250.18 - Камион со кабинска шасија: слика 2
Volvo FE 250.18 - Камион со кабинска шасија: слика 3
Volvo FE 250.18 - Камион со кабинска шасија: слика 4
Volvo FE 250.18 - Камион со кабинска шасија: слика 5

32 950EUR

2018219404 km4x2Евро 6250 hpКорисна носивост: 11434 kgБруто тежина: 20500 kg
Холандија
DAF CF 75.310 6x2 fan taillift - Камион ладилник: слика 1
DAF CF 75.310 6x2 fan taillift - Камион ладилник: слика 2
DAF CF 75.310 6x2 fan taillift - Камион ладилник: слика 3
DAF CF 75.310 6x2 fan taillift - Камион ладилник: слика 4
DAF CF 75.310 6x2 fan taillift - Камион ладилник: слика 5
2011685602 km6x2Евро 5315 hpКорисна носивост: 14630 kgБруто тежина: 26500 kg
Холандија
Mercedes-Benz ACTROS 2543 - Камион со кука за подигање: слика 1
Mercedes-Benz ACTROS 2543 - Камион со кука за подигање: слика 2
Mercedes-Benz ACTROS 2543 - Камион со кука за подигање: слика 3
Mercedes-Benz ACTROS 2543 - Камион со кука за подигање: слика 4
Mercedes-Benz ACTROS 2543 - Камион со кука за подигање: слика 5
2016947019 km6x2Евро 6428 hpКорисна носивост: 14367 kgБруто тежина: 26000 kg
Холандија
Последни понуди
Van Eck DT 43 3 - Полуприколка сандучар: слика 1
Van Eck DT 43 3 - Полуприколка сандучар: слика 2
Van Eck DT 43 3 - Полуприколка сандучар: слика 3
Van Eck DT 43 3 - Полуприколка сандучар: слика 4
Van Eck DT 43 3 - Полуприколка сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Van Eck DT 43 3

Полуприколка сандучар
19973-оскиКорисна носивост: 34720 kgБруто тежина: 43000 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 21час 54минБрој на оглас 310770

1 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 120 175 MKD
 • ≈ 2 091 USD
19973-оскиКорисна носивост: 34720 kgБруто тежина: 43000 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
MAN 26.320 TGS - Камион сандучар: слика 1
MAN 26.320 TGS - Камион сандучар: слика 2
MAN 26.320 TGS - Камион сандучар: слика 3
MAN 26.320 TGS - Камион сандучар: слика 4
MAN 26.320 TGS - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN 26.320 TGS

Камион сандучар
2018445103 km6x2Евро 6
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 21час 54минБрој на оглас 310723

39 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 458 985 MKD
 • ≈ 42 785 USD
2018445103 km6x2Евро 6
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
DAF XF 440 - Камион влекач: слика 1
DAF XF 440 - Камион влекач: слика 2
DAF XF 440 - Камион влекач: слика 3
DAF XF 440 - Камион влекач: слика 4
DAF XF 440 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

DAF XF 440

Камион влекач
2015812688 km4x2Евро 6441 hpКорисна носивост: 11583 kgБруто тежина: 19500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 21час 54минБрој на оглас 310712

12 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 798 091 MKD
 • ≈ 13 886 USD
2015812688 km4x2Евро 6441 hpКорисна носивост: 11583 kgБруто тежина: 19500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Scania S500 nb,highline,1200 ltr - Камион влекач: слика 1
Scania S500 nb,highline,1200 ltr - Камион влекач: слика 2
Scania S500 nb,highline,1200 ltr - Камион влекач: слика 3
Scania S500 nb,highline,1200 ltr - Камион влекач: слика 4
Scania S500 nb,highline,1200 ltr - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Scania S500 nb,highline,1200 ltr

Камион влекач
2020536737 km4x2Евро 6500 hpКорисна носивост: 10241 kgБруто тежина: 19000 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 21час 55минБрој на оглас 310650

64 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 999 702 MKD
 • ≈ 69 594 USD
2020536737 km4x2Евро 6500 hpКорисна носивост: 10241 kgБруто тежина: 19000 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Volvo FH 500 - Камион влекач: слика 1
Volvo FH 500 - Камион влекач: слика 2
Volvo FH 500 - Камион влекач: слика 3
Volvo FH 500 - Камион влекач: слика 4
Volvo FH 500 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Volvo FH 500

Камион влекач
2020598660 km4x2Евро 6510 hpКорисна носивост: 11767 kgБруто тежина: 19500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 21час 57минБрој на оглас 310554

63 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 3 938 073 MKD
 • ≈ 68 521 USD
2020598660 km4x2Евро 6510 hpКорисна носивост: 11767 kgБруто тежина: 19500 kg
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Kässbohrer XS bpw hard wood floor - Полуприколка со церада: слика 1
Kässbohrer XS bpw hard wood floor - Полуприколка со церада: слика 2
Kässbohrer XS bpw hard wood floor - Полуприколка со церада: слика 3
Kässbohrer XS bpw hard wood floor - Полуприколка со церада: слика 4
Kässbohrer XS bpw hard wood floor - Полуприколка со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Kässbohrer XS bpw hard wood floor

Полуприколка со церада
20183-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
Објавено: 21час 57минБрој на оглас 310479

9 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 610 124 MKD
 • ≈ 10 616 USD
20183-оски
Холандија, Vuren, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(1015)
t1 test dealer - Kleyn Trucks
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.