Kanalreiniger.eu
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1

Kanalreiniger.eu

Телефони
Веб-страница
www.kanalreiniger.eu
Локација
Германија
Hertzstrasse 16 48653 Coesfeld, Germany
Последни понуди
Mercedes-Benz Antos 2840 6x2 2xVakuumpumpe - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2018
5 180 km
400 hp

Онлајн: 1мес 5ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Mercedes-Benz Actros 1851 Schrader ADR Saug-Druck-Auflieger - вакуумски камион
 16
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2020
6 500 km
510 hp

Онлајн: 1мес 5ден

Kanalreiniger.eu

Германија

DAF CF 75.250 Hochdruck-Spülaufbau - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2014
24 823 km
250 hp

Онлајн: 1мес 5ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Mercedes-Benz Sprinter 516CDI mit Leistikow B55 Einbau - вакуумски камион
 16
Прашајте за цена

Вакуумски камион, товарно комбе

2013
135 000 km
163 hp

Онлајн: 1мес 12ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGA 6x2 mit Wiedemann Kombi Aufbau - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2007
95 582 km
320 hp

Онлајн: 1мес 12ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGA 26.413 mit Kroll Kombi Aufbau - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2003
489 100 km
409 hp

Онлајн: 1мес 12ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGA 26.413 mit Kroll ADR Kombi Aufbau - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2003
376 660 km
409 hp

Онлајн: 1мес 12ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGS 26.440 6x2 Kroll ADR Kombi - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2015
113 250 km
441 hp

Онлајн: 1мес 19ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGS 28.470 6x2 Kroll ADR Sauger - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2020
800 km
470 hp

Онлајн: 1мес 19ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGS 28.470 6x2 Kroll ADR Sauger - вакуумски камион
 19
Прашајте за цена

Вакуумски камион

Ново
2020
500 km
470 hp

Онлајн: 1мес 19ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Прикажи ги сите понуди (41)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Kanalreiniger.eu
Вашата порака е испратена.