Kanalreiniger.eu

Телефони
Веб-страница
www.kanalreiniger.eu
Локација
Германија
Hertzstrasse 16 48653 Coesfeld, Germany
Последни понуди
MAN TGS 26.400 Kroll Edelstahl Sauger - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2016
237 599 km
400 hp

Онлајн: 8ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Saug/Druck-Anhänger - вакуумски камион
 9
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2021
1 km

Онлајн: 8ден

Kanalreiniger.eu

Германија

DAF 3x XF 510 SSC INTARDER-ALCOA-Vollluft-Nebenantr. - камион влекач
 20
35 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
546 850 km
4x2
510 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 18ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Mercedes-Benz Antos 2840 6x2 2xVakuumpumpe - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2018
5 180 km
400 hp

Онлајн: 29ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGS 35.510 8x4 Kroll ADR - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2020
850 km
510 hp

Онлајн: 29ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Mercedes-Benz Sprinter 3,5t mit Leistikow B55 C Spüleinbau - вакуумски камион
 12
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2020
800 km
163 hp

Онлајн: 29ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Mercedes-Benz Actros 1851 Schrader ADR Saug-Druck-Auflieger - вакуумски камион
 16
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2020
6 500 km
510 hp

Онлајн: 29ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Mercedes-Benz Sprinter 3,5t + Rockstroh DrainJet100 Spüleinbau - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2020
800 km
163 hp

Онлајн: 29ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGA 6x2 mit Wiedemann Kombi Aufbau - вакуумски камион
 20
Прашајте за цена

Вакуумски камион

2007
95 582 km
320 hp

Онлајн: 29ден

Kanalreiniger.eu

Германија

MAN TGS 28.470 6x2 Kroll ADR Sauger - вакуумски камион
 19
Прашајте за цена

Вакуумски камион

Ново
2020
500 km
470 hp

Онлајн: 29ден

Kanalreiniger.eu

Германија

Прикажи ги сите понуди (34)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Kanalreiniger.eu
Вашата порака е испратена.