JKH HEFTRUCKS B.V.
За продавачотПогледнете мапаПонуди (24)

JKH HEFTRUCKS B.V.

phone_iphoneТелефони+31 6 5338...
location_onЛокацијаNetherlands, Veenendaal
DE SCHUTTERIJ 00011 3905PJ VEENENDAAL, the Netherlands
languageВеб-страницаwww.jkhheftrucks.nl

Лица за контакт

Jan Koiter

Jan Koiter

Deutsch, English, Français, Nederlands

+31 653380...

Испратете порака до JKH HEFTRUCKS B.V.


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Вилушкар со подигнување  BT RRE 160
1
Вилушкар со подигнување
BT RRE 160
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2011
Гориво: електро
Машински часови: 11516 ч
Висина на кревање: 9000 mm
Капцитет на кревање: 1600 kg
9 250  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Вилушкар со подигнување  BT RR B2
4
Вилушкар со подигнување
BT RR B2
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Гориво: електро
Капцитет на кревање: 1600 kg
4 750  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Вилушкар со подигнување  BT RRE 160
5
Вилушкар со подигнување
BT RRE 160
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2009
Гориво: електро
Висина на кревање: 7500 mm
Капцитет на кревање: 1600 kg
9 500  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Сложувач  BT BT SWE 200D
5
Сложувач
BT BT SWE 200D
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2011
Гориво: електро
Машински часови: 3326 ч
Висина на кревање: 2100 mm
Капцитет на кревање: 1200 kg
3 500  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Преден вилушкар со четири тркала  BT C4E 500V
6
Преден вилушкар со четири тркала
BT C4E 500V
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2012
Гориво: електро
Машински часови: 3159 ч
Висина на кревање: 3700 mm
Капцитет на кревање: 5000 kg
18 500  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Вилушкар со подигнување  BT RRE 160
1
Вилушкар со подигнување
BT RRE 160
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2011
Гориво: електро
Машински часови: 12363 ч
Висина на кревање: 9000 mm
Капцитет на кревање: 1600 kg
9 250  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Преден вилушкар со три тркала  BT C3E 150 PYROBAN
7
Преден вилушкар со три тркала
BT C3E 150 PYROBAN
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2011
Гориво: електро
Машински часови: 1523 ч
Висина на кревање: 3200 mm
Капцитет на кревање: 1500 kg
9 500  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Вилушкар со подигнување  BT RRE 160
1
Вилушкар со подигнување
BT RRE 160
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2011
Гориво: електро
Машински часови: 8925 ч
Висина на кревање: 8500 mm
Капцитет на кревање: 1600 kg
10 500  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Вилушкар со подигнување  BT RRE 160
1
Вилушкар со подигнување
BT RRE 160
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2012
Гориво: електро
Машински часови: 11769 ч
Висина на кревање: 9000 mm
Капцитет на кревање: 1600 kg
9 250  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Преден вилушкар со три тркала  BT C3E 160
1
Преден вилушкар со три тркала
BT C3E 160
JKH HEFTRUCKS B.V.
Холандија
Година на производство: 2011
Гориво: електро
Машински часови: 9068 ч
Висина на кревање: 4470 mm
Капцитет на кревање: 1600 kg
8 500  EUR
Онлајн: 6мес 13ден
Резултати пронајдени: 24
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.