IVECO ROMANIA S.R.L.

IVECO ROMANIA S.R.L.

Телефони
Веб-страница
http://www.oktrucks.ro
Локација
Романија, Caminului
Com. Glina, sat Manolache, str. Caminului nr. 54, jud. Ilfov, Romania

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до IVECO ROMANIA S.R.L.
Вашата порака е испратена.