IVECO ROMANIA S.R.L.

Телефони
Веб-страница
http://www.oktrucks.ro
Локација
Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54
Com. Glina, sat Manolache, str. Caminului nr. 54, jud. Ilfov, Romania
Последни понуди
IVECO Stralis AS440S48T/FPLT - камион влекач
41 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

357 012 km
4x2
479 hp

Онлајн: 1ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C370607

IVECO Stralis AS440S48T/FPLT - камион влекач
39 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

444 740 km
4x2
479 hp

Онлајн: 1ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C370746

IVECO Daily 35C16V - товарно комбе
 5
18 200 EUR
Нето цена

Товарно комбе

42 406 km
Дизел
156 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација 5249870

IVECO Stralis AS440S48T/FPLT - камион влекач
39 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

491 597 km
4x2
479 hp

Онлајн: 1ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C370237

IVECO Stralis AS440S48TP - камион влекач
 9
35 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

1 km
4x2
479 hp

Онлајн: 1ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C349218

IVECO Stralis AS440S48T/P - камион влекач
 8
28 200 EUR
Нето цена

Камион влекач

439 588 km
4x2
479 hp

Онлајн: 1ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C346793

IVECO Daily 35S16 - камион со кабинска шасија
 5
18 500 EUR
Нето цена

Камион со кабинска шасија

73 481 km
4x2
156 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација 5195408

IVECO Stralis AS440S50TFPLT - камион влекач
27 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
422 822 km
4x2
500 hp

Онлајн: 4ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C346642

IVECO Daily 35C16V - товарно комбе
 8
18 200 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
43 300 km
Дизел
156 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 4ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација 5248244

IVECO Stralis AS440S48T/P - камион влекач
 9
28 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
484 851 km
4x2
479 hp

Онлајн: 4ден

IVECO ROMANIA S.R.L.

I

Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54

Идентификација C348294

Прикажи ги сите понуди (181)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до IVECO ROMANIA S.R.L.
Вашата порака е испратена.