Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH
Доверлив
I
Iveco овластен дилер

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

Веб-страница
http://www.iveconord.iveco-used.de/
Локација
Германија, 20539 Hamburg
Andreas-Meyer-Straße 35, D-22113 Hamburg, Germany
Последни понуди
IVECO Daily 35S16, NL 1.000 kg, Aktionspreis! - комбе фургон
 11
20 900 EUR

Комбе фургон

82 640 km
Дизел
Број на седишта: 3
156 hp
Корисна носивост: 1 000 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5час 38мин

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација EDK1617-Lgh

IVECO Daily 35S16 Koffer/LBW KLIMA - комбе фургон
 11
15 700 EUR

Комбе фургон

86 200 km
Дизел
156 hp
Корисна носивост: 980 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 5час 38мин

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација K1536-HH

IVECO Daily 35S14A8P Hi-Matic, Klima, Rückfahrkamera - комбе фургон
 15
21 980.17 EUR

Комбе фургон

93 750 km
Дизел
Број на седишта: 3
135 hp
Корисна носивост: 920 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 3ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација KUA2030275

MERCEDES-BENZ ZETROS Hauber SZM 1833 4x4 LOF SECUTOR Umbau - камион влекач
 13
74 000 EUR

Камион влекач

97 000 km
6x2
326 hp
Корисна носивост: 9 400 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација Konsi-Weber

IVECO Daily 35S16A8V Hi-Matic, AKTIONSPREIS, mtl. - товарно комбе
 13
17 400 EUR

Товарно комбе

63 668 km
Дизел
Број на седишта: 3
154 hp
Корисна носивост: 1 037 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 11ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација EDL6156-Lgh

IVECO Eurocargo 75E19P, AT-Motor, Koffer H 2,46m - камион сандучар
 14
27 480.17 EUR

Камион сандучар

193 337 km
4x2
186 hp
Корисна носивост: 2 170 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 25ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација KUB2030155

IVECO Daily 35C16A8V Hi-Matic, Aktionspreis!!! - товарно комбе
 13
18 900 EUR

Товарно комбе

2017
65 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
156 hp
Корисна носивост: 916 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 3ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација Beispiel

IVECO Daily 35S11V 3000L - товарно комбе
 15
5 900 EUR

Товарно комбе

2012
245 339 km
Дизел
106 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација KUA2030230

IVECO Daily 35S16A8V - товарно комбе
 15
20 450 EUR

Товарно комбе

2018
54 190 km
Дизел
156 hp
Корисна носивост: 1 100 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација KUA2030232

IVECO Daily 35S14A8V Hi-Matic, DAB, Klima, AHK - товарно комбе
 14
20 900 EUR

Товарно комбе

2018
72 303 km
Дизел
Број на седишта: 3
135 hp
Корисна носивост: 1 114 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH

I

Германија, 20539 Hamburg

Идентификација KUA2030080

Прикажи ги сите понуди (46)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Iveco Nord Nutzfahrzeuge GmbH
Вашата порака е испратена.