IVECO CERTIFIED PRE-OWNED - Zentrale Hildesheim од Германија, тековни реклами
Каталог
Продава
Поставете оглас

IVECO CERTIFIED PRE-OWNED - Zentrale Hildesheim

Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Hildesheim
Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:05:09

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
4 Повеќе од 4 години со Truck1
I Iveco овластен дилер
4.4
Осврти: 60
Извор: Google Maps
Понуди (1)
Сė
Последни понуди
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Комбе фургон: слика 1
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Комбе фургон: слика 2
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Комбе фургон: слика 3
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Комбе фургон: слика 4
IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

IVECO Daily 35C16H Euro6 Klima ZV

Комбе фургон
202157397 kmдизелЕвро 6156 hpКорисна носивост: 830 kgБруто тежина: 3500 kg
Германија, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Објавено: 1мес 1денБрој на оглас EDK2865
Прашајте за цена
202157397 kmдизелЕвро 6156 hpКорисна носивост: 830 kgБруто тежина: 3500 kg
Германија, Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(1)
t1 test dealer - IVECO CERTIFIED PRE-OWNED - Zentrale Hildesheim
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.