IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

Телефони
Веб-страница
http://www.utc-hildesheim.oktrucks.de
Локација
Германија, D-31137 Hildesheim
Junkersstr. 6, D-31137 Hildesheim, Germany
Последни понуди
Iveco Daily 35S16A8V - товарно комбе
 4
Прашајте за цена

Товарно комбе

2017
71 442 km
Дизел
156 hp
Корисна носивост: 1 037 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 19час 38мин

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација D12688

Iveco Stralis AD260S42Y/FS-D - камион ладилник
 5
Прашајте за цена

Камион ладилник

2010
930 462 km
6x2
419 hp
Корисна носивост: 13 575 kg
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 2ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација NO11258

Iveco Stralis AD260S42Y/FS-D - камион ладилник
 3
Прашајте за цена

Камион ладилник

2010
885 216 km
6x2
419 hp
Корисна носивост: 13 655 kg
Бруто тежина: 25 700 kg

Онлајн: 2ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација NO11257

Iveco Stralis AT440S40T/P - камион влекач
 7
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
705 049 km
4x2
399 hp
Корисна носивост: 11 525 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација SN11286

Iveco Stralis AS260S46Y/FPCM - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 4
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2015
488 629 km
6x2
459 hp
Корисна носивост: 15 600 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 7ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација NO11216

Iveco Eurocargo ML120E22/P - камион со кабинска шасија
 3
Прашајте за цена

Камион со кабинска шасија

2013
257 947 km
4x2
217 hp
Корисна носивост: 5 160 kg
Бруто тежина: 12 000 kg

Онлајн: 7ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација NO11148

Iveco Stralis AS440S46T/PXP - камион влекач
 1
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
123 062 km
4x2
459 hp
Корисна носивост: 10 030 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација SN11151

Iveco Stralis AT260S45Y/FSCM - камион ладилник
 7
Прашајте за цена

Камион ладилник

2011
725 382 km
6x2
451 hp
Корисна носивост: 14 620 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 7ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација NO10198

Iveco Eurocargo ML120E25/P - камион сандучар
 7
Прашајте за цена

Камион сандучар

2014
320 022 km
4x2
251 hp
Корисна носивост: 4 660 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 7ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација NO11124

Iveco Stralis AS440S42T/PE - камион влекач
 3
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
451 399 km
4x2
419 hp
Корисна носивост: 10 730 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim

I

Германија, D-31137 Hildesheim

Идентификација SN11241

Прикажи ги сите понуди (281)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
Вашата порака е испратена.