IronPlanet Europe

Телефони
Веб-страница
www.ironplanet.com
Локација
Ирска, Dublin
SUITE 11 PLAZA 212 ,BLANCHARDSTOWN CORPORATE PARK ,BALLYCOOLIN ,DUBLIN 15, IRELAND
Последни понуди
New Holland T7.270 - трактор со тркала
 3
Аукција

Трактор со тркала

2012

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Шведска, Lackeby

Shantui SG18D-3 - порамнувач
 3
Аукција

Порамнувач

2016

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Обединети Арапски Емирати, Jebel Ali Free Zone

Cat 775F - голем истоварувач/ камион за камења
 3
Аукција

Голем истоварувач/ камион за камења

2010

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Германија, Hahnst�tten

Shantui SG21-3 - порамнувач
 3
Аукција

Порамнувач

2017

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Обединети Арапски Емирати, Jebel Ali Free Zone

Komatsu PC138-2E1 - багер гасеничар
 3
Аукција

Багер гасеничар

2007

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Франција, Saint Genis Laval

DrillTec HDD350.1 - машина за бушење
 3
Аукција

Машина за бушење

2002

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Обединети Арапски Емирати, Abu Dhabi

  - градежна опрема
 3
Аукција

Градежна опрема

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Нов Зеланд, Freshford

Moxy MT30 - камион со кука за подигање
 3
Аукција

Камион со кука за подигање

1997

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Германија, Wonneberg

Merlo P101.10HM - телескопски ракувач
 3
Аукција

Телескопски ракувач

2008

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Франција, Bourg De Peage

Cold Jet Aero 40 DryIce Blast Cleaner - градежна опрема
 3
Аукција

Градежна опрема

2010

Онлајн: 9ден

IronPlanet Europe

Холандија, Breda

Прикажи ги сите понуди (387)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до IronPlanet Europe
Вашата порака е испратена.