IronPlanet Europe

 Аукција
Телефони
Веб-страница
www.ironplanet.com
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Ирска, Dublin
SUITE 11 PLAZA 212 ,BLANCHARDSTOWN CORPORATE PARK ,BALLYCOOLIN ,DUBLIN 15, IRELAND
Последни понуди
Genie GS1932 - кревач ножица
Аукција

Кревач ножица

2011

Онлајн: 24мин

IronPlanet Europe

Португалија, Redinha

New Holland CX8080 - комбајн
Аукција

Комбајн

2007

Онлајн: 24мин

IronPlanet Europe

Шпанија, Valdilecha

Airman PDS750S - компресор за воздух
Аукција

Компресор за воздух

2002

Онлајн: 24мин

IronPlanet Europe

Катар, Doha

New Holland CX8080 - комбајн
Аукција

Комбајн

2010

Онлајн: 24мин

IronPlanet Europe

Шпанија, Valdilecha

Mercedes-Benz Unimog U500 - комунално/специјално возило
 1
Аукција

Комунално/специјално возило

2002

Онлајн: 1ден

IronPlanet Europe

Оман, Biharia

Avant 640 - утоварувач со тркала
 1
Аукција

Утоварувач со тркала

2017

Онлајн: 1ден

IronPlanet Europe

Холандија, ZEVENBERGEN

Atlas Copco XA146DD - компресор за воздух
 1
Аукција

Компресор за воздух

1999

Онлајн: 1ден

IronPlanet Europe

Катар, Doha

Mercedes-Benz Unimog U400 - комунално/специјално возило
 1
Аукција

Комунално/специјално возило

2003

Онлајн: 1ден

IronPlanet Europe

Оман, Biharia

Liebherr R966 LC-V Litronic - багер гасеничар
 1
Аукција

Багер гасеничар

2013

Онлајн: 1ден

IronPlanet Europe

Шведска, Pajala

Holman PF173 - компресор за воздух
 1
Аукција

Компресор за воздух

1988

Онлајн: 1ден

IronPlanet Europe

Катар, Doha

Прикажи ги сите понуди (239)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до IronPlanet Europe
Вашата порака е испратена.