IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
Доверлив
6
Повеќе од 6 години со Truck1

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

 Изнајмување
Телефони
Веб-страница
www.komispilzno.bushandel.pl
Локација
Полска, Pogórska Wola
POLSKA, 33-152 POGÓRSKA WOLA 197C K/TARNOWA
Последни понуди
MAN A03 - патнички вагон автобус
 9
Прашајте за цена

Патнички вагон автобус

2000
Број на седишта: 51

Онлајн: 16ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

RENAULT GTX - приградски автобус
 7
5 500 EUR

Приградски автобус

1996
Број на седишта: 55+1+1

Онлајн: 1мес 7ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

SETRA 328 - двокатен автобус
 9
8 500 EUR

Двокатен автобус

1998
Број на седишта: 71

Онлајн: 1мес 7ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

VOLVO B 10B - приградски автобус
 7
2 971 EUR

Приградски автобус

1996
Број на седишта: 58+15 STOJ?CYCH

Онлајн: 1мес 21ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

RENAULT Iliade Iliada - приградски автобус
 8
12 980 EUR

Приградски автобус

2001
Број на седишта: 60

Онлајн: 1мес 27ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

SETRA 315 GT - патнички вагон автобус
 6
12 500 EUR

Патнички вагон автобус

2001
750 000 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 1мес 27ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

SETRA 315 GT - патнички вагон автобус
 9
12 500 EUR

Патнички вагон автобус

2000
Број на седишта: 52

Онлајн: 1мес 27ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

BOVA FHD 12 - патнички вагон автобус
 8
55 020 EUR

Патнички вагон автобус

2011
Број на седишта: 51

Онлајн: 1мес 27ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

IVECO Daily 65C18 Wing Mago Rapido - минибус
 12
14 310 EUR

Минибус, патничко комбе

2008
Број на седишта: 26

Онлајн: 2мес 15ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

MERCEDES-BENZ Sprinter 616 CDI Tacho Analog - минибус
 16
12 080 EUR

Минибус, патничко комбе

2004
429 000 km
4x2
Број на седишта: 25

Онлајн: 3мес 3ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

6

Полска, Pogórska Wola

Прикажи ги сите понуди (37)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
Вашата порака е испратена.