HYAB DARUSZERVIZ KFT.
Повеќе од 2 години со Truck1
Галерија

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Телефони
Веб-страница
https://hyab.hu
Работно време
07:00-16:00 Пон - Пет
Локација
Унгарија, SZOLNOK
5000 SZOLNOK, BESENYSZÖGI ÚT 0458/2 HRSZ, Hungary
HYAB Daruszerviz Kft., Üllő
Унгарија
2225 Üllő, Belterület Hrsz. 3410/4. (Zöldmező u.)
Лица за контакт
Bacsik László
English
Последни понуди
Jonsered 1820 - кран монтиран на камион
 5
15 000 EUR

Кран монтиран на камион за камион

2002
OEM: 170

Онлајн: 20ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

LOGLIFT F 105 Z77 - кран монтиран на камион
 7
10 500 EUR

Кран монтиран на камион за опрема за шумарство

2003
OEM: 991 689

Онлајн: 1мес 26ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

LOGLIFT F 165 ZT 93 A - кран монтиран на камион
 8
12 500 EUR

Кран монтиран на камион за опрема за шумарство

2001
OEM: 151 253

Онлајн: 1мес 26ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

Cranab TC87 - кран монтиран на камион
 8
10 200 EUR

Кран монтиран на камион за опрема за шумарство

2007
OEM: 6 656

Онлајн: 1мес 26ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

HIAB 071-2 - кран монтиран на камион
 7
4 700 EUR

Кран монтиран на камион за камион

2001
OEM: 07 102 098

Онлајн: 1мес 29ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

HIAB 120-2 - кран монтиран на камион
 6
Прашајте за цена

Кран монтиран на камион за камион

1991
OEM: 120531/1991

Онлајн: 1мес 29ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

HIAB 102 - кран монтиран на камион
 6
5 200 EUR

Кран монтиран на камион за камион

1997
OEM: 1 048

Онлајн: 1мес 29ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

ATLAS Terex 210.2 - кран монтиран на камион
 6
9 000 EUR

Кран монтиран на камион за камион

2009
OEM: 0210P00169

Онлајн: 1мес 29ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

PALFINGER PK10500 - кран монтиран на камион
 9
2 350 EUR

Кран монтиран на камион за камион

1989
OEM: 8 931 013

Онлајн: 1мес 29ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

HIAB 013 T - кран монтиран на камион
 4
3 000 EUR

Кран монтиран на камион за камион

2009
OEM: C4-L0131-090163

Онлајн: 2мес 19ден

HYAB DARUSZERVIZ KFT.

Унгарија, Szolnok

Прикажи ги сите понуди (16)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до HYAB DARUSZERVIZ KFT.
Вашата порака е испратена.