HVTP Handelsvertretung

Телефони
Веб-страница
https://duessel-stapler.de/
Локација
Германија, Düsseldorf
An der Leimkuhle 19 40625 Düsseldorf, Germany
Последни понуди
 Still R 60-25 - 2 - преден вилушкар со четири тркала
 7
4 490 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2002
Електро
20 145 ч
Висина на кревање: 3 370 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 6ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPE0488

 BT LWE 200 - Batterie 2014 / Waage / 1320Std. - вилушкар за палети
 6
3 290 EUR

Вилушкар за палети

2007
Електро
1 320 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 30ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPG0026

 Linde L16 - сложувач
 10
5 750 EUR

Сложувач

2014
Електро
3 263 ч
Висина на кревање: 2 940 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 30ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPG0125

 Unicarriers FTB15 E1S - 1 - преден вилушкар со три тркала
 6
7 990 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2015
Електро
5 470 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 30ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPH0256

 Unicarriers FTb15 E1S - 1 - преден вилушкар со три тркала
 7
7 750 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2014
Електро
1 508 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 30ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPH0253

 Still EGV 14 - сложувач
 7
5 650 EUR

Сложувач

2006
Електро
2 943 ч
Висина на кревање: 5 466 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 2мес 12ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPH0406

 Linde L16 - Containerf/Triplex/Servo/Waage - сложувач
 10
7 650 EUR

Сложувач

2015
Електро
5 143 ч
Висина на кревање: 4 360 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2мес 12ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPH0412

 Steinbock Boss R 4 23D - Gut.Zustand/LeichterÖlVerlust - преден вилушкар со четири тркала
 10
3 650 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1986
Дизел
6 184 ч
Висина на кревање: 3 400 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2мес 14ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPH0414

 BT SPE 160 - сложувач
 8
5 990 EUR

Сложувач

2014
Дизел
1 970 ч
Висина на кревање: 5 400 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2мес 23ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPH0383

 Linde H80 D - 02/900 - 3-4-5Ventil/8to/HH5.250/Klima - преден вилушкар со четири тркала
 10
22 490 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2016
Дизел
20 623 ч
Висина на кревање: 5 250 mm
Капцитет на кревање: 8 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација  HPH0405

Прикажи ги сите понуди (261)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до HVTP Handelsvertretung
Вашата порака е испратена.