Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

 Лизинг
 Изнајмување
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
http://www.holthuis-gabelstapler.de/
Локација
Германија, 49828 Neuenhaus
Dietrich-Borggreve-Str. 16 D-49828 Neuenhaus, Germany
Последни понуди
Manitou ME425C - вилушкар
 5
24 450 EUR
Нето цена

Вилушкар

2020
Електро
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 18ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 200608

Toyota 8FBMT35 - вилушкар
 8
36 500 EUR
Нето цена

Вилушкар

2016
Електро
2 260 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 18ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 40

Manitou MRT2150 Privilleg + - телескопски ракувач
 6
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2018
Дизел
Висина на кревање: 20 900 mm
Капцитет на кревање: 4 999 kg

Онлајн: 18ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација MAN21500318

Manitou ME320 - вилушкар
 7
Прашајте за цена

Вилушкар

2018
Електро
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 18ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација MANME32018

Manitou MLT 737-130 PS Premium - телескопски ракувач
 6
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019
Дизел
6 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 3 700 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 31902

Toyota 02-8FDF25 - вилушкар
 6
27 500 EUR
Нето цена

Вилушкар

2020
Дизел
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 200607

Toyota 02-7FG50 - вилушкар
 6
17 500 EUR
Нето цена

Вилушкар

2008
ТНГ
7 496 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација FG40

Toyota 02-8FDF25 - вилушкар
 6
23 500 EUR
Нето цена

Вилушкар

2020
Дизел
7 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 1мес 30ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 20122701

Manitou MI25D - вилушкар
19 850 EUR
Нето цена

Вилушкар

2020
Дизел
7 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 2мес 6ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 2212206

Manitou MI50D - вилушкар
 7
39 950 EUR
Нето цена

Вилушкар

2020
Дизел
48 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 2мес 6ден

Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 2212203

Прикажи ги сите понуди (55)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Holthuis Gabelstapler Vertrieb GmbH
Вашата порака е испратена.