Van der Heiden Trucks BV

Веб-страница
Локација
Холандија, Groot-Ammers
Graafland 85, NL-2964 BK Groot-Ammers, The Netherlands
Последни понуди
Mercedes-Benz SPRINTER 518 CDI-S BE Trekker + 2010 KUIPER PKW  - камион влекач
 20
21 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2009
312 553 km
4x2
184 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 15ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација MBS14472

Mercedes-Benz SPRINTER 518 CDI-S BE Trekker + 2010 KUIPER PKW  - автотранспортен камион
 20
21 950 EUR
Нето цена

Автотранспортен камион

2009
312 553 km
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 15ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација MB414472

Renault TRAFIC 1.6 dCi 90 PK | Manual | 71 605km  - товарно комбе
 20
12 000 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
71 605 km
Бруто тежина: 2 740 kg

Онлајн: 15ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација RE820729

Volvo FH 420 4x2 | GLOBE | VEB+  - камион влекач
 20
17 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
925 450 km
4x2
428 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 19ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација VO633592

TERBERG YT 182 Yard Tractor 4x2 | Cummins motor  - трактор на терминалот
 20
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2009

Онлајн: 19ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација TE078904

Scania P 114 LA 4X2 NA 340 | Euro 3 | TOPLINE | MANUAL  - камион влекач
 20
6 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2003
1 297 628 km
4x2
340 hp
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 19ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација SC496001

Scania R124 4x2 420 | Retarder | Manual | Topline  - камион влекач
 20
7 250 EUR
Нето цена

Камион влекач

2003
1 285 261 km
4x2
420 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 19ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација SC491423

Mercedes-Benz ATEGO 822 Euro 5 | Manual + 1 Axle City-Trailer  - камион влекач
 20
28 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
307 886 km
4x2
218 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 19ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација MB756900

TERBERG YT 182 Yard Tractor 4x2 | Cummins Motor  - трактор на терминалот
 20
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2005

Онлајн: 19ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација TE104893

Scania R114 4X2 340 | Euro 3 | Retarder | Manual | TUV  - камион влекач
 20
5 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2001
1 349 885 km
4x2
340 hp
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 19ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација SC465050

Прикажи ги сите понуди (146)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Van der Heiden Trucks BV
Вашата порака е испратена.