Van der Heiden Trucks BV

Телефони
Веб-страница
www.heidentrucks.com
Работно време
08:00-17:30 Пон - Пет
Локација
Холандија, Groot-Ammers
Graafland 85, NL-2964 BK Groot-Ammers, The Netherlands
Лица за контакт
Radek Borek
Deutsch, English, Nederlands, Polski, Русский
Henri van Noorloos
Deutsch, English, Nederlands
Последни понуди
Volvo FM 460 4x2 LNG/DIESEL | i-Shift | APK  - камион влекач
 20
17 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
833 967 km
4x2
469 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација VO742660

Mercedes-Benz SK 1927 L Palfinger PK16000 | Manual | NL Truck  - камион со рамна платформа
 20
Прашајте за цена

Камион со рамна платформа

1997
554 737 km
4x2
272 hp
Бруто тежина: 18 200 kg

Онлајн: 3ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација MB238011

Renault KERAX 380 DXI 6X4 + HIAB XS 166 HiDuo - Remote c  - камион со страна на спуштање
 20
43 900 EUR
Нето цена

Камион со страна на спуштање

2012
310 675 km
6x4
389 hp

Онлајн: 3ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација RK012071

Mercedes-Benz VITO 111 CDI | Automaat | Dubbel cabine | NAVI |  - товарно комбе
 20
4 750 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2010
314 281 km
Дизел
Бруто тежина: 2 500 kg

Онлајн: 3ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација MB579528

Mercedes-Benz Vito Tourer 114 CDI | 22.243km | Dubbel cabine |  - товарно комбе
 20
27 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
22 243 km
Дизел
Бруто тежина: 3 100 kg

Онлајн: 3ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација MB442441

Volvo FM 420 Euro 5 EEV KASSBOHRER METAGO  - автотранспортен камион
 20
Прашајте за цена

Автотранспортен камион

2013
695 860 km
4x2
428 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 3ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација VO669958

Volvo FH13 420 6X2 i-Shift | Standairco | APK  - камион влекач
 20
16 750 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
750 082 km
6x2
428 hp
Бруто тежина: 23 500 kg

Онлајн: 3ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација VO568658

Spier SPIER SLG 100 | 1-axle City-Trailer Koffer 1345  - полуприколка сандучар
 14
1 950 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

1994
1-оски
Корисна носивост: 4 390 kg
Бруто тежина: 10 530 kg

Онлајн: 7ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација SP931809

Volvo FM 460 4X2 LNG/Diesel | APK  - камион влекач
 20
17 450 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
950 190 km
4x2
469 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 7ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација VO728495

Scania R 400 A 4X2 ADR + TUV till 17/03/2021 | RETARDER  - камион влекач
 20
9 950 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
889 938 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 7ден

Van der Heiden Trucks BV

10

Холандија, Groot-Ammers

Идентификација SC234396

Прикажи ги сите понуди (141)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Van der Heiden Trucks BV
Вашата порака е испратена.