HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
J
John Deere овластен дилер
H
Horsch овластен дилер
K
Kramer овластен дилер
Галерија

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

Веб-страница
www.hawartomv.de
Локација
Германија, Neubrandenburg
Wulkenziner Str. 16,
17033 Neubrandenburg,
Germany
Лица за контакт
Volker Jeske
Deutsch
Последни понуди
Case IH Magnum 335 - трактор со тркала
 17
44 500 EUR

Трактор со тркала

2010
6 900 ч
329 hp

Онлајн: 2ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

Идентификација 18220

Iseki TM 3160 - општински трактор
 10
9 900 EUR

Општински трактор

2007
845 ч
16 hp

Онлајн: 21ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

Идентификација 9523

Kersten Schiebeschild 1m - сечило
 2
Прашајте за цена

Сечило

Онлајн: 21ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

Идентификација 9397

Bogballe M3W - распрскувач на вештачко ѓубриво
 7
Прашајте за цена

Распрскувач на вештачко ѓубриво

2006

Онлајн: 1мес 8ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

Идентификација 17382

John Deere 7950i - комбајн за сточна храна
 15
99 000 EUR

Комбајн за сточна храна

2009
3 022 ч
812 hp

Онлајн: 1мес 8ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

Идентификација 5380

Agritec GS51-280V - косилка
 1
3 500 EUR

Косилка

2013

Онлајн: 1мес 8ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

Идентификација 9158

Bressel und Lade Arbeitsplattform - додаток
 1
Прашајте за цена

Додаток за земјоделска машина

2013

Онлајн: 1мес 8ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 19395 Plau am See / OT Klebe, Deutschland

Идентификација 8633

Bogballe EX Trend 1900S - распрскувач на вештачко ѓубриво
 6
3 000 EUR

Распрскувач на вештачко ѓубриво

2002

Онлајн: 1мес 8ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

Идентификација 14555

Kuhn Cultimer 300 NS - култиватор
 6
11 435 EUR

Култиватор

2013

Онлајн: 1мес 8ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

Pöttinger HIT 810 N / 2191 - превртувач и гребло
 5
4 000 EUR

Превртувач и гребло

2011

Онлајн: 1мес 8ден

HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH

J H K

Германија, 17033 Neubrandenburg, Deutschland

Идентификација 17833

Прикажи ги сите понуди (86)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до HAWART OMV LANDTECHNIK GmbH
Вашата порака е испратена.