Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Телефони
Веб-страница
www.hako-bau.de
Локација
Германија
Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany
Последни понуди
JCB 403 - мини утоварувач
 9
Прашајте за цена

Мини утоварувач

2008

Онлајн: 5ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

LIEBHERR 613M - кран за сите терени
 8
Прашајте за цена

Кран за сите терени

1996

Онлајн: 6ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

TAKEUCHI TB216 - мини багер
 10
Прашајте за цена

Мини багер

2018
92 ч

Онлајн: 6ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

PAUS PMKT 1000 - машина за дупчење тунел
 7
Прашајте за цена

Машина за дупчење тунел

2006

Онлајн: 1мес 2ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

Atlas Copco Haeggloder 8HR 2B EL - машина за дупчење тунел
 9
Прашајте за цена

Машина за дупчење тунел

1994
201 ч

Онлајн: 1мес 2ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

NORMET NT 100 Variomec - машина за дупчење тунел
 7
Прашајте за цена

Машина за дупчење тунел

1996

Онлајн: 1мес 2ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

GHH MK-A20 - машина за дупчење тунел
 7
Прашајте за цена

Машина за дупчење тунел

2004

Онлајн: 1мес 2ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

ATLAS COPCO XRVS 336 CD - компресор за воздух
 14
Прашајте за цена

Компресор за воздух

2011
400 ч

Онлајн: 1мес 3ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

Atlas Copco XAHS 186 DD - компресор за воздух
 11
Прашајте за цена

Компресор за воздух

2002
3 167 ч

Онлајн: 1мес 3ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

AVS DW 800 - генераторска поставка
 9
Прашајте за цена

Генераторска поставка

2002
238 ч

Онлајн: 1мес 3ден

Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH

Германија, Steinbrinksweg 37 31840 Hess. Oldendorf, Germany

Прикажи ги сите понуди (17)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Hako Bau Kompressoren und Baugeräte GmbH
Вашата порака е испратена.