SIA "TruckPartsLatvia"
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1

SIA "TruckPartsLatvia"

Телефони
Веб-страница
www.truckpartslatvia.lv
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
09:00-13:00 Саб
Локација
Латвија, Jelgava
Rīga, Rītausmas iela 10
Лица за контакт
Roberts Bondarenko
Deutsch, English, Latviešu, Norsk, Polski, Русский
Последни понуди
VOLVO FH13 Electronical block 3962108 - електричен додаток
 1
60 EUR

Електричен додаток за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација 3962108

VOLVO FH13 Fuse box 8142078 - осигурач
 2
20 EUR

Осигурач за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација 8142078

VOLVO FH12 Electronical block 20392425 - мотор/ резервни делови за мотор
 2
20 EUR

Мотор/ резервни делови за мотор за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација 20392425

VOLVO FH13 Fuse box - осигурач
 2
230 EUR

Осигурач за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

SCANIA R480 turbocharger loading cylinder 1727710 - мотор/ резервни делови за мотор
 1
80 EUR

Мотор/ резервни делови за мотор за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација 1727710

SCANIA R480  power steering pump 2108038 - управувачка пумпа
 1
70 EUR

Управувачка пумпа

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација 2108038

SCANIA R480 Centrifuge 1774447 - мотор/ резервни делови за мотор
 1
150 EUR

Мотор/ резервни делови за мотор за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација 1774447

IVECO STRALIS Plate 99468497 - мотор/ резервни делови за мотор
 1
30 EUR

Мотор/ резервни делови за мотор за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација 9468497

VOLVO FH16 Engine head D16C - мотор/ резервни делови за мотор
 1
1 600 EUR

Мотор/ резервни делови за мотор за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација D16C

VOLVO FH16 D16C550 Engine block 05W010 - мотор/ резервни делови за мотор
 4
2 000 EUR

Мотор/ резервни делови за мотор за камион

Онлајн: 2ден

SIA "TruckPartsLatvia"

Латвија, Rīga, Rītausmas iela 10

Идентификација D16C550

Прикажи ги сите понуди (486)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SIA "TruckPartsLatvia"
Вашата порака е испратена.