Grimme UK Ltd од Обединето Кралство, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Grimme UK Ltd

Активности
Испорака
Веб-страница на компанијата
Локација
Обединето Кралство, Boston Lincol
Station Road PE20, 3PS Swineshead Boston Lincol, Great Britain
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:18:16
Лица за контакт
person
Argent Glyn
English
person
Findlay Kenny
English
person
Goose Tom
English
person
Hodson Ed
English
person
Knighton Richard
English
person
Mason Peter
English
person
Stocks Peter
English
person
Taylor John
English
person
Wadsley David
English
person
Wilcox James
English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
1 Повеќе од 1 година со Truck1
G Grimme овластен дилер
4.7
Осврти: 38
Извор: Google Maps
Последни понуди
Grimme GT 170 - Машина за жнеење: слика 1
Grimme GT 170 - Машина за жнеење: слика 2
Grimme GT 170 - Машина за жнеење: слика 3
Grimme GT 170 - Машина за жнеење: слика 4
Grimme GT 170 - Машина за жнеење: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Grimme GT 170

2014
Обединето Кралство, Boston Lincol
Објавено: 22час 50мин Број на оглас 13678
Прашајте за цена
star
2014
Обединето Кралство, Boston Lincol
emailКонтактирајте го продавачот
Grimme HT 210 - Машина за жнеење: слика 1
Grimme HT 210 - Машина за жнеење: слика 2
Grimme HT 210 - Машина за жнеење: слика 3
Grimme HT 210 - Машина за жнеење: слика 4
Grimme HT 210 - Машина за жнеење: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Grimme HT 210

2017
Обединето Кралство, Boston Lincol
Објавено: 22час 54мин Број на оглас 13690
Прашајте за цена
star
2017
Обединето Кралство, Boston Lincol
emailКонтактирајте го продавачот
Grimme VARITRON 270 - Машина за жнеење: слика 1
Grimme VARITRON 270 - Машина за жнеење: слика 2
Grimme VARITRON 270 - Машина за жнеење: слика 3
Grimme VARITRON 270 - Машина за жнеење: слика 4
Grimme VARITRON 270 - Машина за жнеење: слика 5
Видете ги сите фотографии (38)

Grimme VARITRON 270

20134202 ч
Обединето Кралство, Boston Lincol
Објавено: 13денБрој на оглас 13702

235 000EUR

  • ≈ 14 454 098 MKD
  • ≈ 248 277 USD
star
20134202 ч
Обединето Кралство, Boston Lincol
emailКонтактирајте го продавачот
Grimme CS 150 - Комбајн за компир: слика 1
Grimme CS 150 - Комбајн за компир: слика 2
Grimme CS 150 - Комбајн за компир: слика 3
Grimme CS 150 - Комбајн за компир: слика 4
Grimme CS 150 - Комбајн за компир: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Grimme CS 150

2020
Обединето Кралство
Објавено: 28денБрој на оглас 13597
Прашајте за цена
star
2020
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Scanstone Triple Bed Tilla/Rotovator - Тракторска фреза: слика 1
Scanstone Triple Bed Tilla/Rotovator - Тракторска фреза: слика 2
Scanstone Triple Bed Tilla/Rotovator - Тракторска фреза: слика 3
Scanstone Triple Bed Tilla/Rotovator - Тракторска фреза: слика 4
Scanstone Triple Bed Tilla/Rotovator - Тракторска фреза: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

Scanstone Triple Bed Tilla/Rotovator

2016
Обединето Кралство
Објавено: 1мес 2ден Број на оглас 12165

15 000EUR

  • ≈ 922 602 MKD
  • ≈ 15 847 USD
star
2016
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Grimme SE 260 UB - Комбајн за компир: слика 1
Grimme SE 260 UB - Комбајн за компир: слика 2
Grimme SE 260 UB - Комбајн за компир: слика 3
Grimme SE 260 UB - Комбајн за компир: слика 4
Grimme SE 260 UB - Комбајн за компир: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Grimme SE 260 UB

2017
Обединето Кралство
Објавено: 1мес 2ден Број на оглас 12153
Прашајте за цена
star
2017
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Dewulf RA3060 Carrot Harvester - Комбајн за компир: слика 1
Dewulf RA3060 Carrot Harvester - Комбајн за компир: слика 2
Dewulf RA3060 Carrot Harvester - Комбајн за компир: слика 3
Dewulf RA3060 Carrot Harvester - Комбајн за компир: слика 4
Dewulf RA3060 Carrot Harvester - Комбајн за компир: слика 5
Видете ги сите фотографии (28)

Dewulf RA3060 Carrot Harvester

20193719 ч
Обединето Кралство
Објавено: 1мес 2ден Број на оглас 11980

285 000EUR

  • ≈ 17 529 438 MKD
  • ≈ 301 102 USD
star
20193719 ч
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Grimme GF 600 - Тракторска фреза: слика 1
Grimme GF 600 - Тракторска фреза: слика 2
Grimme GF 600 - Тракторска фреза: слика 3
Grimme GF 600 - Тракторска фреза: слика 4

Grimme GF 600

2021
Обединето Кралство
Објавено: 1мес 2ден Број на оглас 11906

35 000EUR

  • ≈ 2 152 738 MKD
  • ≈ 36 977 USD
star
2021
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Grimme VARITRON 470 PLATINUM TT - Комбајн за компир: слика 1
Grimme VARITRON 470 PLATINUM TT - Комбајн за компир: слика 2
Grimme VARITRON 470 PLATINUM TT - Комбајн за компир: слика 3
Grimme VARITRON 470 PLATINUM TT - Комбајн за компир: слика 4
Grimme VARITRON 470 PLATINUM TT - Комбајн за компир: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Grimme VARITRON 470 PLATINUM TT

2020682 ч
Обединето Кралство
Објавено: 1мес 2ден Број на оглас 11737
Прашајте за цена
star
2020682 ч
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Grimme GB 330 - Садачка за компир: слика 1
Grimme GB 330 - Садачка за компир: слика 2
Grimme GB 330 - Садачка за компир: слика 3
Grimme GB 330 - Садачка за компир: слика 4

Grimme GB 330

2013
Обединето Кралство
Објавено: 1мес 2ден Број на оглас 11684
Прашајте за цена
star
2013
Обединето Кралство
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(128)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.