Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Активности
Испорака, Царинење
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Hamburg
Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Погледнете мапа
Работно време
09:00-17:30Пон - Пет
10:00-16:00Саб
Локално време на дилерот:17:21

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Најдобри понуди
Vanhool T915 Alicron (Euro 5, Top) - Патнички вагон автобус: слика 1
Vanhool T915 Alicron (Euro 5, Top) - Патнички вагон автобус: слика 2
Vanhool T915 Alicron (Euro 5, Top) - Патнички вагон автобус: слика 3
Vanhool T915 Alicron (Euro 5, Top) - Патнички вагон автобус: слика 4
Vanhool T915 Alicron (Euro 5, Top) - Патнички вагон автобус: слика 5
2011643000 kmЕвро 5Број на седишта: 46
Германија, Hamburg
Setra S 431 DT (82 Sitze, Euro 6) - Патнички вагон автобус: слика 1
Setra S 431 DT (82 Sitze, Euro 6) - Патнички вагон автобус: слика 2
Setra S 431 DT (82 Sitze, Euro 6) - Патнички вагон автобус: слика 3
Setra S 431 DT (82 Sitze, Euro 6) - Патнички вагон автобус: слика 4
Setra S 431 DT (82 Sitze, Euro 6) - Патнички вагон автобус: слика 5
2016734000 kmЕвро 6Број на седишта: 82
Германија, Hamburg
VDL BOVA Futura FLD 12.710 (Klima) - Приградски автобус: слика 1
VDL BOVA Futura FLD 12.710 (Klima) - Приградски автобус: слика 2
VDL BOVA Futura FLD 12.710 (Klima) - Приградски автобус: слика 3
VDL BOVA Futura FLD 12.710 (Klima) - Приградски автобус: слика 4
VDL BOVA Futura FLD 12.710 (Klima) - Приградски автобус: слика 5
2006732000 kmЕвро 4Број на седишта: 57
Германија, Hamburg
Scania R620 6X4 V8 Holzkran ( Doppel Teleskopkran ) - Камион за дрва, Камион со кран: слика 1
Scania R620 6X4 V8 Holzkran ( Doppel Teleskopkran ) - Камион за дрва, Камион со кран: слика 2
Scania R620 6X4 V8 Holzkran ( Doppel Teleskopkran ) - Камион за дрва, Камион со кран: слика 3
Scania R620 6X4 V8 Holzkran ( Doppel Teleskopkran ) - Камион за дрва, Камион со кран: слика 4
Scania R620 6X4 V8 Holzkran ( Doppel Teleskopkran ) - Камион за дрва, Камион со кран: слика 5
2013697000 km6x4Евро 5620 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Hamburg
Последни понуди
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi City 75 (Niederflur Heck) - Минибус, Патничко комбе: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi City 75 (Niederflur Heck) - Минибус, Патничко комбе: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi City 75 (Niederflur Heck) - Минибус, Патничко комбе: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi City 75 (Niederflur Heck) - Минибус, Патничко комбе: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi City 75 (Niederflur Heck) - Минибус, Патничко комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDi City 75 (Niederflur Heck)

Минибус, Патничко комбе
2020376000 kmЕвро 6Број на седишта: 15
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 4денБрој на оглас Sprinter 516 CDI 128

84 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 5 170 216 MKD
 • ≈ 91 233 USD
2020376000 kmЕвро 6Број на седишта: 15
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 6, Schaltung) - Градски автобус: слика 1
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 6, Schaltung) - Градски автобус: слика 2
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 6, Schaltung) - Градски автобус: слика 3
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 6, Schaltung) - Градски автобус: слика 4
Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 6, Schaltung) - Градски автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

Iveco Irisbus Crossway LE (Euro 6, Schaltung)

Градски автобус
2016513000 kmЕвро 6Број на седишта: 48
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 11денБрој на оглас Crossway

79 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 862 465 MKD
 • ≈ 85 802 USD
2016513000 kmЕвро 6Број на седишта: 48
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 1
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 2
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 3
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 4
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (21)

Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6)

Градски автобус
2016430000 kmЕвро 6Број на седишта: 46
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 2денБрој на оглас S415 LE 455

114 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 7 016 722 MKD
 • ≈ 123 816 USD
2016430000 kmЕвро 6Број на седишта: 46
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 1
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 2
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 3
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 4
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (22)

Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6)

Градски автобус
2016460000 kmЕвро 6Број на седишта: 41
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 6денБрој на оглас S415 LE 827

114 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 7 016 722 MKD
 • ≈ 123 816 USD
2016460000 kmЕвро 6Број на седишта: 41
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDi (516 CDi, Klima) - Минибус, Патничко комбе: слика 1
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDi (516 CDi, Klima) - Минибус, Патничко комбе: слика 2
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDi (516 CDi, Klima) - Минибус, Патничко комбе: слика 3
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDi (516 CDi, Klima) - Минибус, Патничко комбе: слика 4
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDi (516 CDi, Klima) - Минибус, Патничко комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDi (516 CDi, Klima)

Минибус, Патничко комбе
2013422000 kmЕвро 5Број на седишта: 9
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 6денБрој на оглас Sprinter 316 cdi 078

15 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 978 648 MKD
 • ≈ 17 269 USD
2013422000 kmЕвро 5Број на седишта: 9
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 1
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 2
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 3
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 4
Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6) - Градски автобус: слика 5
Видете ги сите фотографии (23)

Setra S 415 LE Business 3x vorhanden (Klima, Euro 6)

Градски автобус
2015452000 kmЕвро 6Број на седишта: 46
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Објавено: 1мес 9денБрој на оглас S415 LE 213

114 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 7 016 722 MKD
 • ≈ 123 816 USD
2015452000 kmЕвро 6Број на седишта: 46
Германија, Andreas Meyer Strasse 1 DE - 22113 Hamburg, Germany
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(69)
t1 test dealer - Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.