Градежни машини - Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment, 3 реклами, Градежни машини за продажба
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Ghassan Aboud Commercial vehicles & Equipment - Градежни машини

3
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 1
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 2
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 3
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 4
Doosan DX225 - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Doosan DX225

Багер гасеничар
Ново2022154 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 6мес 11денБрој на оглас DK22522
Прашајте за цена
Ново2022154 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
Doosan DX300 LCA - Багер гасеничар: слика 1
Doosan DX300 LCA - Багер гасеничар: слика 2
Doosan DX300 LCA - Багер гасеничар: слика 3
Doosan DX300 LCA - Багер гасеничар: слика 4
Doosan DX300 LCA - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Doosan DX300 LCA

Багер гасеничар
Ново2022Нето тежина: 29600 kg195 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 6мес 11денБрој на оглас DX30022
Прашајте за цена
Ново2022Нето тежина: 29600 kg195 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
Doosan DX450 LCA-7M - Багер гасеничар: слика 1
Doosan DX450 LCA-7M - Багер гасеничар: слика 2
Doosan DX450 LCA-7M - Багер гасеничар: слика 3
Doosan DX450 LCA-7M - Багер гасеничар: слика 4

Doosan DX450 LCA-7M

Багер гасеничар
Ново2023292 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 6мес 11денБрој на оглас DX45023
Прашајте за цена
Ново2023292 hp
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.